«تام هاردی» رقیب اصلی «لئوناردو دی کاپریو» در اسکار 2016! + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 322088
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 00:19
فیلم «مد مکس: جاده خشم» نامزد بهترین فیلم اسکار ۲۰۱۶ مروری بر نامزدهای بهترین فیلم اسکار ۲۰۱۶ سفر آخرالزمانی با «مد مکس»/ فیلمی که بر تعقیب و گریز متمرکز است «مد مکس: جاده خشم» ساخته جرج میلر با تمرکز بر یک دنیای غبارآلود شکل گرفته بعد از آخرالزمان

 به گزارش اتاق خبر، به نقل از بی بی سی، با نزدیک شدن به زمان برگزاری مراسم اسکار و مشخص شدن برندگان نهایی، مروری داریم بر فیلم های نامزد جایزه بهترین فیلم اسکار ۲۰۱۶.

مراسم معرفی برندگان و اهدای جوایز اسکار شامگاه یکشنبه ۲۸ فوریه در لس آنجلس برگزار خواهد شد.

«مد مکس: جاده خشم» هم یکی دیگر از فیلم هایی است که در اسکار امسال رقابت می‌کند و البته از نظر ژانر یکی از متفاوت آثار این لیست است.

کارگردان: جرج میلر

بازیگران: تام هاردی، شارلیز ترون، نیکلاس هولت، هیو کیزبرن، رزی هانتینگتون وایتلی.

داستان فیلم

در دنیایی غبارآلود پس از وقوع آخرالزمان، امپراتور فوریوسا (با بازی شارلیز ترون) پنج همسر یک رهبر خودکامه به نام ایمورتان جو (با بازی هیو کیز برن) را فراری و با کمک مکس (با بازی تام هاردی) آنها را از یک صحرای بی آب و علف عبور می دهد.

نکته واقعی

از زمانی که جرج میلر ایده اولیه این فیلم به نظرش رسید تا زمان پایان تولید آن ۱۷ سال طول کشید. در ابتدای کار قرار بود مل گیبسون ستاره اولین فیلم از مجموعه «مد مکس» نقش قهرمان این فیلم را بازی کند.

نظر منتقدان

رابی کالین در روزنامه دیلی تلگراف نوشت: این فیلم تقریبا چیزی نیست جز تعقیب و گریز که صحنه های آن با سرعتی بی نظیر که چشم و گردن بیننده را از کار می اندازد، جلو می روند. آثار جرج میلر با دیالوگ ناچیز، ادیت سریع صحنه های اکشن آن که خیلی عالی طراحی شده اند، معمولا مثل فیلم های صامت – هر چند با سرو صدای زیاد- از آب درمی آیند.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید