موفقیت در انتخابات متعلق به نظام است | اتاق خبر
کد خبر: 322397
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 14:06
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس:
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: موفقیت و حضور باشکوه مردم در انتخابات متعلق به نظام اسلامی است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به حضور حماسی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در انتخابات هفتم اسفندماه حضور باشکوهی داشتند.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور باشکوه و دشمن شکن مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری علاوه بر آنکه پایه های نظام اسلامی را مستحکم می کند، توطئه ها و نقشه های دشمن را نیز با شکست روبرو می سازد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید از حضور حماسی مردم در انتخابات تقدیر و تشکر کرد که همواره در میدان حضور داشته و به وظیفه خود عمل می کنند.

وی اضافه کرد: حضور باشکوه مردم در انتخابات، وظیفه همه مسئولان را برای خدمت رسانی به مردم سخت و دشوارتر از گذشته می کند و همه باید از توان و ظرفیت خود برای حل مشکلات و دغدغه های مردم استفاده کنند.

نقوی حسینی عنوان کرد: حضورباشکوه مردم در انتخابات هفتم اسفندماه به حساب هیچ گروه و یاشخصی نیست، بلکه دستاوردهای آن متعلق به نظام اسلامی می باشد.

رییس مجمع نمایندگان استان تهران تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز نقش مهمی در حضور باشکوه مردم در انتخابات داشتند و باید همواره مردم و مسئولان منویات رهبری را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند.

نقوی حسینی با اشاره به ترکیب مجلس دهم و تفاوت آن با مجلس نهم گفت: فضای جدیدی در مجلس دهم حاکم خواهد شد و این امر وظیفه نمایندگان اصولگرا را سنگین تر از گذشته خواهد کرد.

وی بیان داشت: نمایندگان اصولگرا باید از تمام توان و ظرفیت خود برای اجرای منویات مقام معظم رهبری و حفظ و پایداری از ارزش ها  و اصول انقلاب اسلامی استفاده کنند.

نقوی حسینی افزود: امیدوارم مجلس دهم بتواند در تحقق منویات رهبری و حل مشکلات کشور قدم های مثبتی را برداشته و به اعتلای نظام اسلامی کمک کند.

وی در ادامه از اعتماد دوباره مردم ورامین، پیشوا و قرچک به خود تقدیر کرد و گفت: مطالبات و دغدغه های مردم با جدیت و توان مضاعف پیگیری می شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید