زمان رقابت به پایان رسیده است | اتاق خبر
کد خبر: 322683
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1394 - 09:58
امام جمعه ورامین:
امام جمعه ورامین با اشاره به ضرورت همدلی و تعامل برای حل مشکلات کشور گفت: زمان رقابت های انتخاباتی به پایان رسیده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، آیت الله سید مرتضی محمودی عصر سه شنبه در جمع حلقه های صالحین ورامین با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مردم ایران همواره در میدان حضور داشته و به وظیفه خود عمل می کنند.

امام جمعه شهرستان ورامین افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات و در میدان های مختلف دفاع از ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی موجب ناراحتی و یأس دشمن خواهد شد.

وی ادامه داد: حضور باشکوه مردم در انتخابات برکات فراوانی برای کشور به همراه دارد و علاوه بر خنثی سازی توطئه های دشمنان، پایه های نظام اسلامی را مستحکم تر از گذشته می کند.

محمودی با اشاره به این نکته که زمان رقابت های انتخاباتی گذشته است، گفت: اکنون دیگر باید فضای رقابت های انتخاباتی به همدلی و تعامل تبدیل شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین یادآور شد: امروز کشور بامشکلات مختلفی به‌ویژه مشکلات اقتصادی روبرو است که در سایه همدلی و اتحاد مسئولان حل می شود.

وی بیان داشت: مردم با حضور پرشور خود در انتخابات به وظیفه خود عمل کردند و امروز  وظیفه مسئولان است که تمام توان خود را برای حل مشکلات به کار گیرند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید