انعکاس اخبار باید در راستای استحکام وحدت جامعه باشد | اتاق خبر
کد خبر: 322686
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1394 - 10:15
جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان:
جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان در بازدید از جشنواره و نمایشگاه مطبوعات استان گلستان گفت: انعکاس اخبار باید در جهت استحکام وحدت جامعه باشد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، سرهنگ حسین کریمی اول در این بازدید اظهار کرد: رسانه‌ها و مطبوعات عامل زنده بودن همه عرصه‌ها، اندیشه‌ها و فکرها در جامعه هستند و این بازار را داغ نگه می‌دارند.

کریمی اول افزود: وقتی قصد داریم نظری را انعکاس دهیم باید اخبار را به گونه‌ای کار کنیم که در جهت نقاطی که ما را به هم نزدیک‌تر می‌کنند و وحدت ما را حفظ می‌کند، باشد.

وی با بیان اینکه دشمن از وحدت ما خشمگین می‌شود، تصریح کرد: باید به این نکات توجه کنیم که در همه حال حرمت‌ها را حفظ کنیم و اگر قرار است تحلیلی انجام دهیم تحلیل منصفانه داشته باشیم نه مغرضانه.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان اظهار کرد: درعرصه فکر و توسعه سخت افزاری جامعه ارزش‌های متعالی جامعه را باید حفظ کرد، چرا که برخی دم از اسلام می‌زنند در حالی که آداب آن را رعایت نمی‌کنند.

کریمی اول با اشاره به بحث انتخابات گفت: در کشورهای غربی از جمله آمریکا زمانی که انتخابات تمام می‌شود، واقعاً تمام می شود و رقبا به هم تبریک می گویند.

وی با بیان اینکه کشورهای غربی اهداف کلان را مد نظر قرار می‌دهند و در سیاست‌های خود از خطوط قرمز عبور نمی‌کنند، تصریح کرد: ما هم که مسلمان هستیم باید بعد از انتخابات حرمت رقبا را حفظ کنیم و به یکدیگر احترام بگذاریم.

سرهنگ حسین کریمی اول سوالاتی پیرامون گزارش ها و اخبار تنظیم شده پیرامون سپاه نینوا و فعالیت های این نهاد پرسید و گزارش «مشاغل کوچکی که کارهای بزرگ انجام می دهند» که در رابطه با اقتصاد مقاومتی بود را مطالعه کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید