گودرزی هم به تماشای تمرین تکواندو رفت | اتاق خبر
کد خبر: 322753
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1394 - 04:20
وزیر ورزش و جوانان عصر امروز با حضور در اردوی تیم ملی تکواندو دقایقی با مربیان و کادر فنی این تیم به گفتگو نشست.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، اردوی تیم ملی تکوادو امروز شاهد حضور رئیس کمیته ملی المپیک و وزیر ورزش و جوانان بود. بعد از آنکه امروز صبح کیومرث هاشمی در اردوی تیم ملی تکواندو حاضر شد. محمود گودرزی  وزیر ورزش و جوانان به همراه سجادی معاون ورزش قهرمانی در تمرین نوبت عصر این تیم حاضر شده و ضمن تماشای تمرین تکواندوکاران المپیکی با کادر فنی و اعضای این تیم به گفتگو نشست. 

گودرزی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از شرایط تكواندو گفت: آرزو مي‌كنم در المپيك پاسخ زحمات خودتان و كادرفني و همه كسانيكه در اين راه به شما كمك كرده‌اند، بدهيد. ملت ايران به شما چشم دارند و اميدوار هستم بتوانيد نتايج خوبي را بدست آوريد و حتما هم همينطور خواهد بود. اگر شما سعي خودتان را انجام دهيد، خداوند متعال هم در اين راه به شما كمك خواهد كرد.

وي تصريح كرد: تكواندوي ايران در قاره آسيا و جهان جزو برترين‌ها است و من اميدوارم در المپيك بتواند بهترين نتيجه را بدست آورد. طي گزارشاتي كه از پولادگر و كادرفني تيم ملي داشتم، بازيكنان، شرايط خوبي دارند. البته آسيب ديدگي هست كه باتوجه به اينكه ۱۶۸ روز تا بازيهاي تكواندو زمان باقي است قطعا همه به شرايط مطلوب خواهند رسيد. كادرفني تيم‌ملي ما به خوبي مي‌داند كه چه زمان بازيكنان ما بايد به نقطه آمادگي برسند. ان‌شاء الله اين ورزشكاران مزد زحماتشان را در المپيك بگيرند و باعث سربلندي كشور عزيزمان در اين رقابت‌ها شوند.

وزير ورزش و جوانان در پاسخ به اين سوال كه آيا نمره قبولي به تكواندو مي‌دهيد؟ گفت: فدراسيون تكواندو در ارزيابي و شاخص‌هاي وزارت ورزش و جوانان نمره قبولي را گرفته است و ان‌شاء الله بازهم همانند گذشته، بيش از پيش در عرصه‌هاي بين المللي موفق باشد و براي كشورمان افتخارآفريني كند.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید