امنیت حاکم بر انتخابات در تاکستان بسیار مطلوب و شایسته بود | اتاق خبر
کد خبر: 322953
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1394 - 09:12
فرماندار شهرستان تاکستان:
فرماندار شهرستان تاکستان گفت: با هماهنگی دستگاههای ذیربط نظم و امنیت حاکم بر انتخابات در حوزه تاکستان بسیار مطلوب و شایسته تقدیر بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، ایرج حیدری ظهر چهارشنبه در اولین جلسه شورای اداری که بعد از انتخابات در فرمانداری تاکستان برگزار شد با تشکر از هیئت های انتخاباتی اظهار کرد: در برگزاری انتخابات هیچ گزارشی مبنی بر تخلف و جانبداری دست اندرکاران برگزاری انتخابات از سوی هیئت نظارت، بازرسی و نامزدها دریافت نشده که نشان می دهد انتخابات در سلامت کامل برگزار شده است.

وی با تشکر از نامزدهای انتخابات برای ایجاد فضای رقابتی افزود:این فضای رقابتی به همراه قانون مداری و رعایت نظم موجب شد مردم تاکستان با حضور۶۹ درصدی خود بالاتر از میانگین کشوری قرار بگیرند.

فرماندار تاکستان تصریح کرد: روز جمعه ۷ اسفند ما به همراه معاون عمرانی استاندار در سطح شهر بدون تدابیر امنیتی از شعب اخذ رای بازدید کردیم که امنیت خوبی حاکم بود و فعالیت بی نقص نیروهای انتظامی، امنیتی و نظامی مشهود بود.

حیدری در ادامه با توجه به در پیش بودن تعطیلات نوروزی از تمامی مسئولان ادارات خواست زمینه رفاه کامل مسافران را در این شهرستان فراهم کنند.

فرماندار تاکستان همچنین از مسئولان دستگاههای نظارتی بویژه تعزیرات خواست در زمینه افزایش قیمت ها، کم فروشی و تعطیلی بدون هماهنگي را به خوبی رصد کرده و مطابق قانون با متخلفان برخورد کنند.

حیدری تصریح کرد: با توجه به تجربه وقوع طوفان در نوروز ۹۴ و ایجاد خسارت به زیرساخت های بخش های اسفرورین و خرمدشت از تمامی دستگاهای خدمات رسان انتظار می رود خدمات رسانی در این ایام را برای لحظه ای متوقف نکنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید