مردم رباط کریم در هفتم اسفندماه شعور سیاسی خود را نشان دادند | اتاق خبر
کد خبر: 322959
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1394 - 10:05
فرماندار رباط کریم:
فرماندار رباط کریم ازحضور آگاهانه مردم در انتخابات تقدیر کرد و حضور آن ها را بیانگر فهم و شعور سیاسی بالای مردم در کشور، بویژه در حوزه های انتخاباتی رباط کریم وبهارستان دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، علی بیگی ظهر چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: مردم قدرشناس و انقلابی ایران در هفتم اسفندماه، حماسه دیگری را در تاریخ کشورمان با حضور حداکثری خود در پای صندوق های اخذ رأی رقم زدند.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان رباط کریم و بهارستان، حضور با شکوه مردم در این دوره از انتخابات را نشان درایت، شعور و بصیرت بالای مردم ولایتمدار شهرستان های رباط کریم و بهارستان توصیف کرد و افزود: برگزاری این دوره از انتخابات برگ زرین دیگری بود که در حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان رقم خورد.

بیگی از حضور آگاهانه و پرشور مردم در انتخابات تقدیر و تشکر کرد و حضور آن ها را بیانگر فهم و شعور سیاسی بالای مردم در سطح کشور، بویژه در حوزه های انتخاباتی رباط کریم و بهارستان دانست.

وی افزود: مردمی که خالصانه برای تعیین آینده خود پای صندوق های رأی حاضر شدند و فارق از هرگونه نتیجه ای با حضور خود درمیدان به یاوه گویی های دشمنان پایان دادند و مانند راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، معجزه ای دیگر را خلق کردند.

فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: اینجانب بعنوان خدمتگزار مردم از تمامی مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان همچنین نامزدهای انتخاباتی، هیات های اجرایی، نظارت و سایر دست اندر کاران انتخابات که در آفرینش این حماسه عظیم نقش ماندگاری از خود به نمایش گذاشتند، تشکر می کنم.

وی افزود : ۱۱۷ هزار نفر واجد شرائط رأی دادن در رباط کریم بودند که خوشبختانه در شهرستان رباط کریم ۸۶ هزار و ۱۸۰ نفر در پای صندوق های رأی حضور داشته اند.

وی در بخش پایانی این نشست گفت:در کشور ۲۵۲ نفر در مرحله اول به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کرده اند که۴۰ درصد از لیست امید، ۲۹ درصد اصول گرا، ۲۴ درصد از مستقلین، پنج درصد از لیست صدای ملت هستند و هم چنین ۱۳۸ نفر از نامزدهایی که  به مرحله دوم راه یافته اند به ترتیب ۳۵ نفر اصولگرا، ۳۴ نفر از فهرست امید و ۶۹ نفر نیز از خارج لیست ها هستند که در مرحله دوم به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید