بااین‌بازی،اعتمادبه‌نفس‌مان‌بالاخواهدرفت | اتاق خبر
کد خبر: 323146
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1394 - 21:47
مانچینی:
روبرتو مانچینی،‌سرمربی اینترمیلان پس از حذف مقابل یووه در ضربات پنالتی عنوان کرد که عملکرد شاگردانش در بازی شب گذشته،اعتماد به نفس تیم را بالا خواهد برد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از"ورزش سه"، اینتر در حالی شب گذشته میزبان یووه بود که در بازی رفت 3-0 شکست خورده بود و کسی شانس زیادی برای آنها قائل نبود. با این حال، شاگردان مانچینی در طول 90 دقیقه موفق شدند 3-0 یووه را شکست دهند و کار را به ضربات پنالتی بکشانند. در ضربات پنالتی،‌یووه موفق به کسب پیروزی شد و راهی فینال شد و مانچینی پس از بازی،‌به تمجید از شاگردانش پرداخت.
او گفت:" بازی فوق‌العاده ای بود. من از عملکرد شاگردانم در جریان بازی خیلی راضی بودم. بیشتر از همه آنها ناراحتم زیرا ما شایسته حضور در فینال بودیم. ما تا هفته 18 صدرنشین جدول بودیم و همه از ما انتقاد می‌کردند. چند بازی باختیم و انتقادات ادامه داشت ولی با این عملکرد فکر می‌کنم روحیه تیم بالا رفته و بازیکنان اعتماد به نفس گرفتند. باید به تلاش ادامه دهیم و توجهی به این انتقادات نکنیم.
انتظار دارم که بازیکنانم از این شکست ناراحت کننده ریکاوری کرده و متوجه شوند که کیفیت کافی برای جنگیدن در ادامه مسیر را دارند. ما سعی داریم چیزی بسازیم و این بدین معناست که وارد دوره های سختی نیز خواهیم شد. فوتبال اینگونه است و هیچ چیزش مشخص نیست. سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم،‌گاهی همه چیز خوب پیش می‌رود و گاهی نه. ما در 6 ماه اخیر خوب بودیم،‌فقط در چند بازی شرایط برایمان خوب پیش نرفت."

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید