احداث ۶۴۰ هکتار فضای سبز در پادگان‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 323178
تاریخ انتشار: 14 اسفند 1394 - 11:37
معاون فنی و مهندسی ناجا با اشاره به اینکه پادگان‌های تهران یکی از مراکز پمپاژ اکسیژن به پایتخت هستند از احداث ۶۴۰ هکتار فضای سبز در پادگان‌های نیروی انتظامی خبر داد.

اتاق خبر: سردار یزدآبادی با اشاره به نقش برجسته منابع طبیعی و درخت در سلامت جامعه و ارتباط محیط زیست با توسعه پایدار اظهار داشت: امروز پادگان‌های تهران یکی از مراکز پمپاژ اکسیژن در پایتخت هستند چراکه افزایش ساخت و ساز در تهران باعث تخریب فضای سبز شده و پادگان‌های شهر در چنین شرایطی جزو منابع غنی فضای سبز تهران به شمار می‌روند.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ معاون فنی و مهندسی ناجا با تأکید بر نقش دوگانه فضای سبز در محیط‌های نظامی و انتظامی گفت: پوشش گیاهی، درخت و فضای سبز علاوه بر جنبه سلامت، دارای ارزش خاص پوشش و استتار در نیروهای مسلح و پادگان‌ها است و در طرح‌های پدافند غیرعامل نیز پوشش فضای سبز دارای نقش ویژه و جایگاه خاصی است.

وی با اشاره به بخشی از اقدامات انجام شده در نیروی انتظامی به‌منظور افزایش سطح فضای سبز افزود: سال گذشته 6 میلیون و 400 هزار مترمربع از پادگان‌های نیروی انتظامی به فضای سبز تبدیل شد و این اقدام در راستای اجرای مصوبه افزایش 10 درصد به سطح فضای سبز نیروهای مسلح انجام شده است.

یزدآبادی در پایان پس از ارتباطی ویدئوکنفرانسی با چند استان‌ کشور، در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت و به‌همراه جلالی رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور و معاون وزیر کشاورزی و جمعی از فرماندهان و مسئولان در جشن درختکاری، چند نهال در محوطه دانشگاه علوم انتظامی کاشت.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید