استفاده مطلوبی از موقعیت کرمانشاه در زمینه صادرات نشده است | اتاق خبر
کد خبر: 323203
تاریخ انتشار: 14 اسفند 1394 - 02:06
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: آنگونه که باید از موقعیت مطلوب استان در زمینه صادرات استفاده نشده که امیدواریم در دوره بعدی مجلس این امر محقق شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، کیوان کاشفی ظهر امروز پنجشنبه در نشست فعالان اقتصادی بخش خصوصی استان کرمانشاه با نمایندگان منتخب مجلس دهم استان که در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: نتایج این انتخابات نوید بخش برخورداری استان از نمایندگانی کارا و قدرتمند در چهار سال آینده است.

وی تیم نمایندگان مجلس دهم را متعهد و همفکر در راستای توسعه اقتصادی استان معرفی کرد و افزود: برگزاری این نشست به این دلیل است که بخش اقتصادی از اولویت و اهمیت بسیاری برخوردار است و مهمترین وظیفه نمایندگان در مجلس حل مسائل اقتصادی استان است.

کاشفی خاطر نشان کرد: نمایندگان این دوره از مجلس به بخش خصوصی اعتقاد دارند که این موضوع می تواند استان را از برخی بن بست های اقتصادی خارج کرده و به توسعه دست پیدا کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: بخش خصوصی شامل اتاق بازرگانی، اصناف و تعاونی است که باید تعامل و هم افزایی فکری بین این دستگاه ها برقرار شود.

وی نرخ بیکاری و بزهکاری در استان را بالا توصیف کرد و گفت: در بخش صادرات استان از همه توانایی ها استفاده نشده که با استفاده از همه ظرفیت ها می  توانیم به توسعه دست پیدا کنیم.

کاشفی تاکید کرد: نتایج انتخابات در این دوره امیدوار کننده بود و حضور نمایندگان خوب و شایسته در مجلس موجب توفیقاتی برای استان خواهد بود.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه تیم مجلس دهم را منسجم توصیف کرد و اظهار داشت: با همفکری و برنامه ریزی می توان در ۴ سال آینده وضعیت خوبی برای استان پیش بینی کنیم.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید