آرنولد در انتخابات آمریکا طرفدار چه کسی است؟ | اتاق خبر
کد خبر: 324141
تاریخ انتشار: 18 اسفند 1394 - 00:26
آرنولد شوارتزنگر اعلام کرد که در میان نامزدهای جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری آمریکا از جان کیسیک فرماندار جمهوری‌خواه اوهایو حمایت می‌کند.

اتاق خبر - بازیگر «نابودگر» در یک پیام ویدئویی که یک‌شنبه منتشر شد، گفت : «من می‌خواهم جان کیسیک نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری و در نهایت رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا شود.»

حمایت آرنولد از جان کیسیک درست در زمانی صورت می‌گیرد که دیگر جمهوری‌خواهان نیز با حمله به دونالد ترامپ در حال تلاش برای کم کردن رای او هستند. برای نمونه چندی پیش میت رامنی نامزد دور قبل ریاست جمهوری آمریکا ترامپ را شیاد و حقه‌باز خوانده بود.

البته علیرغم خواست آرنولد و دیگر چهره‌های شاخص حزب جمهوری‌خواه، در حال حاضر دونالد ترامپ نامزد پیشتاز جمهوری‌خواهان است.

شوارتزنگر که جان کیسیک را «ترمیناتور» لقب داده است، همراه با این نامزد در تبلیغات شرکت می‌کند. کسیک نیز در همین رابطه ویدئویی منتشر کرد و که او و بازیگر «مگی» را در میان جمعیت هواداران نشان می‌داد.

آرنولد سال 2015 با دو فیلم «مگی» و «نابودگر : سفر پیدایش» بر پرده سینما ظاهر شد. او امسال مشغول بازی در فیلم «478» به کارگردانی الیوت لستر است. این بازیگر سرشناس فرماندار پیشین ایالت کالیفرنیا و از اعضای حزب جمهوری‌خواه است.

منبع : ورایتی / 6 مارس

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید