برخی که ظاهرا در انتخابات شکست خوردند پیروز واقعی‌اند | اتاق خبر
کد خبر: 324153
تاریخ انتشار: 17 اسفند 1394 - 16:54
نماینده اصولگرای مجلس:
ایسنا نوشت: نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد:‌ برخی که ظاهرا در انتخابات شکست خورده‌اند به دلیل حفظ اصول و مبانی و ارزش‌های دینی پیروز واقعی هستند.

اتاق خبر - مصطفی افضلی‌فرد در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس گفت: رفع تحریم‌های ظالمانه علیه ملت بزرگ ایران توسط قدرت‌های مستکبر و زورگو از عمده‌ترین خواسته‌های رهبر و ملت و قوای سه گانه است. همه تعهدها و دادن امتیازها به خاطر این نکته بوده اما به رغم رفت و آمد هیاتهای تجاری واقتصادی اروپایی، مردم آثار رفع تحریم‌ را در محیط کسب و کار و مبادلات تجاری و بازرگانی به ویژه در معیشت خود احساس نمی‌کنند.

وی همچنین تصریح کرد:‌این که عنوان می‌شود دلیل اصلی این امر ترس اروپایی‌ها از آمریکایی‌هاست برای فرار طرف اروپایی از تعهد خود و نوعی نقض برجام است که باید فکری اساسی برای آن بشود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس ضمن تقدیر از حضور مردم پای صندوق‌های رای در 7 اسفند گفت: بعضی‌ها که ظاهرا پیروز شده‌اند در واقع مغلوب شده‌اند و برخی که ظاهرا شکست خورده‌اند به دلیل حفظ اصول و مبانی و ارزشهای دینی پیروز واقعی میدان مبارزه عقل هستند چراکه اجازه ندادند دینشان پلی برای دنیای دیگران باشند.

افضلی‌فرد خطاب به مسئولان اجرایی و قضایی و نظارتی خواستار رسیدگی به برخی تخلفات انتخاباتی شد.

وی افزود: چه در نتیجه انتخابات اثر داشته باشد و چه نداشته باشد شجاعانه اقدام به رسیدگی کنید و بگذارید متخلفان اقتدار و قاطعیت نظام را در برخورد با تخلفات ببینند. ناکارآمد نشان دادن نظام در هر موضوعی از جمله در موضوع رسیدگی به تخلفات محرز و ثابت شده‌ی انتخاباتی ظلم بزرگی به نظام و کشور است و امید و اعتماد مردم را نسبت به نظام اسلامی کم رنگ‌تر می‌کند. البته همه ما به نتیجه انتخابات پس از طی فرآیند قانونی احترام می‌گذاریم.
27213

نظرات
ADS
ADS
پربازدید