یاد گرفته‌ایم کارهای بزرگی انجام دهیم | اتاق خبر
کد خبر: 324733
تاریخ انتشار: 20 اسفند 1394 - 00:23
خرمگاه:
مربی تیم فوتبال نفت تهران شرایط این تیم را سخت و دشوار توصیف کرد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: قبل از هر چیز عذرخواهی می‌کنم که آقای منصوریان نتوانست در نشست حاضر شود، به هر حال او همچنان درگیر مشکلات مالی تیم است. هچنین جا دارد روز شهدا را گرامی بدارم. در مورد بازی هم باید بگویم ما فردا با یک تیم خیلی خوب بازی داریم، تیمی که با نظم خاصی بازی کرده و از شرایط تاکتیکی خیلی خوبی برخوردار است.

وی افزود: می‌دانیم که باید با چه شکلی مقابل گسترش بازی کنیم و آنها چقدر روی ضدحملات خطرناک هستند. باید خیلی خوب آنها را در کنترل داشته باشیم.

مربی تیم فوتبال نفت تهران درباره اینکه گفته می‌شود منصوریان به خاطر مشکلات مالی قبل از این بازی به اردو نخواهد رفت، گفت: شرایط اردویی ما تا الان مهیا نشده است هرچند که ترجیح می‌دهیم که در این مقطع کمتر راجع به این مسئله صحبت کنیم. ما الان باید تمام تمرکز خود را روی بازی بگذاریم، چراکه بازی فوق‌العاده سختی داریم. خدا را از این بابت شکر می‌کنم که بازیکنان بزرگی در تیم داریم که عضوی از کادرفنی هستند و در این شرایط بحرانی مالی به کمک تیم ما می‌آیند.

خرمگاه گفت: شاید این شرایط برای هر کادرفنی سخت باشد، اما با حضور این پنج شش بازیکن بزرگ کارها پیش رفته است، شاید خواست خداوند بوده که این نفرات در تیم حضور داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وضع حال عمومی خودش بهتر شده است یا خیر، اظهار داشت: پس از اتفاقاتی که برای مرحوم علی‌اکبر دارستانی افتاد شرایط خیلی سخت برای من گذشت، در آن روز که 20 دقیقه از زمان تمرین گذشته بود و دارستانی را با آمبولانس به بیمارستان بردیم تمام اتفاقات را از نزدیک دیدم همه می‌گویند صبرم زیاد است اما اتفاقات آن روز خیلی برای من سخت گذشتم. زمانی که خانواده‌اش آمدند شرایط من سخت‌تر شد. فردای آن روز وقتی برای تمرین کردن دور هم جمع شدیم، بازیکنان نمی‌خواستند تمرین کنند و به همین دلیل من از کوره در رفتم و حالم بد شد.

مربی تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: برخی دوستان گفتند که این اتفاق فیلم هندی بوده اما من واقعا حالم بد بود و نتوانستم دو روز در تمرینات شرکت کنم.

خرمگاه در پاسخ به این پرسش که آیا به فکر استعفا هستید یا خیر، تصریح کرد:‌ تا حالا به این موضوع فکر نکرده‌ام، آدم‌های بزرگ در روزهای سخت کارهای بزرگ می‌کنند، ما آدم‌های بزرگی نیستیم ولی یاد گرفته‌ایم کارهای بزرگی انجام دهیم.

وی در واکنش به این موضوع که چرا مسئولان باشگاه نفت به فکر مشکلات باشگاه نیستند، گفت: من در حیطه کاری خودم صحبت می‌کنم. می‌بینم که دوستان در تلاش هستند اما به معنای واقعی شرایط سخت است.

مربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما اگر نمی‌توانید در مورد مشکلات مالی صحبت کنید، چرا در نشست خبری حضور یافته‌اید و این در حالی است که علیرضا منصوریان به سؤالات پاسخ می‌داد، افزود: حتما در حیطه اختیارات منصوریان بوده که صحبت کند اما در حیطه اختیارات من نیست که صحبتی انجام دهم. اگر آتشی است باید خاک بریزیم تا شعله‌ور نشود. فکر می‌کنید اگر حرف بزنم دردی دوا می‌شود. ما پیش از این نیز برای دیدار مقابل تراکتورسازی هتل نگرفتیم و روز بازی برای صرف ناهار دور هم جمع شدیم. بنابراین شرایط سخت است اما کاری نمی‌توانیم بکنیم.

خرمگاه در واکنش به این سوال که آیا فقط دلایل عدم نتیجه‌گیری تیم نفت مسائل مالی است و اینکه این تیم از نظر فنی دچار افت شده نمی‌تواند دلایل فنی هم داشته باشد، گفت: در هر کاری لازم است که شما تمام امکانات را در اختیار داشته باشید، البته در اینکه تیم ما از نظر فنی همان تیم پارسال نیست شکی وجود ندارد ما در این زمینه خودمان را مقصر می‌دانیم اما بازی فوتبال مثل یک پازل است و اگر دو شکل آن وجود نداشته باشد مطمئنا آن پازل به شکل اصلی خود درنمی‌آید، تیم نفت هم همین شرایط را دارد اگرچه ما خودمان را مقصر می‌دانیم، در حال حاضر تلاش می‌کنیم تا از نظر فنی شرایط‌مان بهتر شود و اگر با وجود این مشکلاتی که داریم فردا نتوانستیم به جایگاه اصلی‌مان برسیم همین جا اعلام می‌کنم ما هم مقصریم.

منبع: تسنیم

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید