تیم شهرداری اردبیل در شرایط فعلی نیاز به حمایت همه جانبه دارد | اتاق خبر
کد خبر: 325019
تاریخ انتشار: 21 اسفند 1394 - 04:03
مدیرعامل باشگاه شهرداری اردبیل با اشاره به نتایج این تیم طی هفته های اخیر در لیگ دسته یک کشور تاکید کرد که تیم شهرداری در شرایط فعلی بیش از گذشته نیاز به حمایت همه جانبه دارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، بابک پورپناهی عصر پنجشنبه در حاشیه تمرینات تیم شهرداری اردبیل در گفتگو با خبرنگاران اضافه کرد: نتایج این تیم تاکنون در خور عشق و حمایت هواداران نبوده اما تمام تلاش مجموعه باشگاه دستیابی به خواسته مردم فوتبال دوست اردبیل است.

وی با بیان اینکه هم اکنون این تیم باید بیش از گذشته مورد حمایت همه دلسوزان به ورزش بویژه هواداران خود قرار گیرد، ادامه داد: تمام هواداران و رسانه ها را به آرامش و حمایت از تیم حمایت می کنیم تا شاهد کسب نتایج خوب در هفته های آینده باشیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل تعامل و وحدت را نیاز کنونی تیم شهرداری برشمرد و تصریح کرد: این تیم متعلق به هواداران بوده و برای هواداران خود زنده و پویا است ضمن اینکه شهرداری هم اکنون عشق و زندگی بسیاری از مردم اردبیل است.

وی با تاکید بر اینکه در سال گذشته تیم به مراتب وضعیت بدتری در جدول رده بندی داشت، یادآور شد: اما در آن مقطع با حمایت همه جانبه و با تعامل و همدلی توانست حتی تا یک قدمی صعود به پلی آف پیش برود، لذا شک ندارم با حمایت همه جانبه امسال نیز می توانیم کار بزرگی انجام دهیم.

پورپناهی با بیان اینکه نباید هواداران فهیم و خونگرم اردبیل این تیم را در ادامه بازیها تنها بگذارند، بر لزوم پرهیز از ورود به حاشیه تاکید کرد و متذکر شد: این تیم به آرامش نیاز دارد.

وی با اشاره به حسایت بازی های آینده این تیم در لیگ دسته یک کشور برای رسیدن به صعود به رده های بالاتر ابراز امیدواری کرد که این تیم با کسب نتایج مطلوب در ۹ هفته پایانی لیگ دل هواداران خود را شاد کند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید