تدابیر گسترده امنیتی در کلیولند برای برگزاری مجمع ملی جمهوری‌خواهان | اتاق خبر
کد خبر: 325468
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1394 - 09:56
مقام‌های شهر کلیولند آمریکا قصد دارند برای برگزاری مجمع ملی حزب جمهوری‌خواه، تدابیر امنیتی شدیدی به کار بندند و به همین دلیل قصد خرید دو هزار لباس زرهی برای نیروهای امنیتی این شهر را دارند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، شهرکلیولند در ایالت اوهایوی آمریکا در حالی خود را آماده برگزاری مجمع ملی حزب جمهوری‌خواه در جولای 2016 می‌کند که قصد دارد برای تامین امنیت این رویداد دو هزار لباس زرهی را برای نیروهای پلیس تهیه کند.

به نوشته وبگاه شبکه خبری «سی‌ان‌ان» این شهر اینک بازاری برای ارائه 2000 سری از لباس‌های زرهی ویژه پلیس شده است و 28 مارس نیز آخرین فرصت تعیین شده برای شرکت‌هایی است که قصد دارند وارد این مناقصه شوند. شهر کلیولند قصد دارد لباس زرهی «الیت دیفندر» که نوعی لباس زرهی جدید نیروهای پلیس است را بدین منظور خریداری کند.

مقام‌های این شهر می‌خواهند نیروهای پلیس را با لباس‌های زرهی که از کتف‌، آرنج و ساعد نیروهای پلیس محافظت می‌کنند و نیز ساق بندهای بسیار محکم و دستکش‌های مجهز به پنجه بکس دارند تجهیز نماید. همچنین قرار است پلیس کلیولند به 2000 باتوم تولید شرکت مونادناک تجهیز شود.

سناتور جمهوریخواه «راب پورتمن» از اختصاص 50 میلیون دلار برای افزایش تدابیر امنیتی در هنگام برگزاری مجمع ملی حزب جمهوریخواه‌ خبر داده است. قرار است مجمع ملی حزب دموکرات‌ها نیز درست بعد از مجمع جمهوری‌خواهان در فیلادلفیا برگزار شود.

در ایالات متحده آمریکا سابقه برگزاری مراسم مجمع ملی توسط احزاب سیاسی این کشور به دهه 1830 میلادی باز می‌گردد و از آن زمان تاکنون این مراسم به صورت سنتی برگزار شده است.

در این مراسم علاوه بر معرفی نامزد حزب برای رقابت ریاست جمهوری، اصول، مواضع و اهداف حزب نیز تبیین خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید