کمیته انضباطی با بایرن خوب نیست | اتاق خبر
کد خبر: 325556
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1394 - 04:19
رومینیگه:
نایب رئیس باشگاه بایرن از اظهارات رئیس کمیته انضباطی ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، کارل هاینس رومینیگه از طریق وبسایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ با بی‌احترامی و تخریب خواندن اظهارات مسئول کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در رابطه با موضوع محرومیت دو بازیکن وردر برمن اعلام کرد بایرن مونیخ از این قضاوت‌ها اعلام برائت می‌کند.
ماجرا از این قرار است که هانس لورنس ،دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آلمان، گفته است زلاتکو یونوزوویچ و کلمنس فریتس تعمدا تصمیم به محروم شدن داشته‌اند تا در مقابل بایرن مونیخ به میدان نروند. او با بیان این جمله که "اگر همه اینکار را بکنند و از رویارویی برابر بایرن بگریزند، شرایط به گونه‌ای خواهد شد که این تیم در بوندسلیگا اتوماتیک حریفانی ضعیف‌تر را پیش روی خود خواهد دید و این دیگر اسمش رقابت نیست."
شدیدا رومنیگه و سایر مقامات باواریایی‌ها را آزرده است. او با یک موضعگیری قاطع اظهار داشت:" لورنس وانمود می‌کند ما در لیگ کار آسانی داریم. با یک چنین اظهارنظری دستاوردهای درخشان تیم ما زیر سوال می‌رود. من همیشه فکر می‌کردم داوران بی‌طرف هستند. کمیته انضباطی فدراسیون بهتر است بر پایه تنها یک مورد شروع به نتیجه‌گیری به ضرر شخص ثالثی که نقشی هم در این ماجرا نداشته نکند. واضحتر بگویم آقای لورنس بهتر است حواسش باشد قدرت رقابت بایرن را اینطور علنی ،چه مستقیم چه غیر مستقیم، تحریف نکند."
ساعتی پیش لورنس در واکنش به انتشار این خبر در وبسایت بایرن به دفاع از خود پرداخت و گفت:" من هرگز چیزی بر ضد بایرن مونیخ نگفتم. البته هنوز سر حرفم هستم که نه به بایرن مونیخ، بلکه به همه تیم‌ها مربوط می‌شود."
گفتنی است در پی اثبات تلاش عمدی فریتس و یونوزوویچ به محرومیت از حضور در بازی مقابل بایرن، کمیته انضباطی این دو بازیکن وردر برمن را 20000 یورو جریمه کرد.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید