انجام 8 هزار بازرسی ویژه نوروز | اتاق خبر
کد خبر: 325649
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1394 - 20:02
رئیس کشیک نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد
رئیس کشیک نوروزی سازمان تعزیرات از انجام بیش از 8 هزار بازرسی مشترک در 6 روز نخست کشیک نوروزی این سازمان و جریمه 170 میلیارد ریالی متخلفان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، محمدحسن سرابیان رئیس کشیک نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به گذشت 6 روز از آغاز کشیک نوروزی گفت: در این 6 روز 8 هزار و 291 مورد بازرسی مشترک انجام‌شده که منجر به تشکیل 6 هزار و 882 پرونده برای متخلفان در سازمان تعزیرات حکومتی شده است.

وی افزود: میزان محکومیت صادره در 6 روز نخست مرحله اول کشیک نوروزی 170 میلیارد و 993 میلیون و 647 هزار ریال بوده است.

سرابیان در مورد نوع تخلفات در 6 روز کشیک نوروزی گفت: بیشترین تخلفات مربوط به حوزه کالا و خدمات بوده است و در بخش کالا و خدمات استان‌های مازندران، تهران و کرمانشاه در بخش قاچاق کالا و ارز استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس و خراسان رضوی و در بخش تخلفات بهداشتی و دارویی استان‌های خراسان رضوی و کهگیلویه و بویراحمد بیشترین پرونده‌های وارده را داشته‌اند.

وی با اشاره به برگزاری طرح‌های مشترک با دستگاه‌های نظارتی گفت: علاوه بر همکاری‌های انجام‌شده با دستگاه‌های نظارتی، سازمان تعزیرات حکومتی در این بازه زمانی 2 طرح ویژه با سازمان استاندارد و وزارت بهداشت، دارو و درمان در قالب گشت‌های مشترک نیز برگزار کرده است.

مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت مشترک تعزیرات حکومتی با هشدار به متخلفان گفت: سازمان تعزیرات حکومتی به‌عنوان یکی از اعضای ستاد خدمات سفر و مرجع رسیدگی‌کننده در ایام تعطیلات نوروزی در خدمت مردم است و به‌صورت قاطع با متخلفان برخورد می‌کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند شکایات خود را برای رسیدگی از طریق سامانه 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت و یا سامانه پیامکی 30009651 سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید