آغاز سری جدید پرداخت وجوه به سپرده‌گذاران میزان از فردا | اتاق خبر
کد خبر: 326208
تاریخ انتشار: 26 اسفند 1394 - 14:17
بانک صادرات ایران اعلام کرد که در آستانه فرا رسیدن سال جدید پرداخت مطالبات شمار دیگری از سپرده گذاران موسسه منحل شده میزان را از چهارشنبه 26 اسفند آغاز خواهد کرد.

اتاق خبر: بانک صادرات ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تاکنون وجوه مربوط به ٢٨٤ هزار نفر از سپرده گذاران میزان در بانک صادرات ایران واریز شده و آنان موفق به دریافت سپرده خود شده‌اند. همچنین امکان پرداخت سپرده های تا ٤٠٠ میلیون ریال فراهم شده است.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ در این مرحله به سپرده گذاران با مبالغ بیش از 400 میلیون ریال (حدود ١١ هزار نفر ) به صورت علی الحساب مبلغ ١٢٠ میلیون ریال از طریق حسابهای افتتاحی نزد بانک صادرات ایران از روز چهارشنبه ٢٦ اسفندماه ١٣٩٤ واریز می‌شود. بنابراین سپرده گذاران براساس آخرین شماره کد ملی به شرح ذیل با در دست داشتن اسناد و مدارکی که دلالت بر سپرده گذار بودن ایشان در تعاونی منحله میزان دارد و مورد تأیید هیات تصفیه تعاونی مذکور بوده و قبلاً در باجه های بانک صادرات ایران در شعب تعاونی منحله میزان و یا شعب بانک صادرات ایران اقدام به افتتاح حساب کرده‌اند، به شعب مذکور یا شعب این بانک مراجعه و سپرده خود را دریافت کنند یا به عنوان سپرده گذار در بانک صادرات ایران باقی بمانند که در این صورت از شرایط مناسب ایجاد شده برخوردار می‌شوند.

با پرداخت این مرحله تعداد سپرده گذارانی که موفق به دریافت سپرده خود می شوند بالغ بر ٣٠٣هزار و١٠٢ نفر معادل حدود ٩١ درصد از کل سپرده گذاران می شود.

 

ردیف شماره سمت راست کد ملی تاریخ مراجعه به شعب
1 0 و 1 چهارشنبه 26 اسفند1394
2 2و3 پنج‌شنبه 27 اسفند 1394
3 4و5 پنج‌شنبه 5 فروردین 1395
4 6و7 شنبه 7 فروردین 1395
5 8و9 یکشنبه 8 فروردین 1395
نظرات
ADS
ADS
پربازدید