رکود جامعه را قفل کرده و بیکاری را توسعه داده است | اتاق خبر
کد خبر: 326586
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1394 - 01:27
مهرعلیزاده در نشست خبری:
معاون رئیس جمهور در دولت صلاحات با بیان اینکه دولت باید برنامه های اقتصادی را در اولویت خود قرار دهد، گفت: رکود جامعه را قفل کرده و بیکاری را توسعه داده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، محسن مهرعلیزاده فعال سیاسی اصلاح طلب عصر امروز (چهارشنبه) طی نشست خبری که در دفتر مرکزی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان برگزار شد، اظهار داشت: امضای برجام موفقیت دولت در مذاکرات بود و دولت نیز با رای مردم دسترنج 19 ماه مذاکرات خود را دریافت کرد.

وی افزود: دولت در مذاکرات هسته‌ای حقانیت ملت ایران را که همه طرفدار صلح هستند اثبات کرد و خود غربی‌ها نیز امروز اذعان می‌کنند که ایران هیچ گاه دنبال استفاده از سلاح‌های هسته‌ای نبوده است.

مهرعلیزاده با بیان اینکه برداشته شدن تحریم‌ها مقدمه‌ای برای تعامل بیشتر با دنیا است، گفت: انتخابات هفتم اسفند ماه دستاوردی بزرگ برای نظام و مردم بود و رای ملت در انتخابات تهران و لیستی رای دادن نشان از شعور بالای سیاسی آنان است.

معاون دولت اصلاحات خاطرنشان کرد: برخی‌ها هنوز جوهر انتخابات خشک نشده به دنبال این هستند که همه مشکلات کشور برطرف شود در حالی که رفع مشکلاتی که طی 8 سال دولت آقای احمدی‌نژاد به وجود آمده زمان‌بر است.

وی خاطرنشان کرد: ترکیب مجلس دهم در جهت تقویت دولت قابل قبول است بنابراین باید از هر دو سو یعنی دولت و مجلس لوایح و طرح‌های کلیدی تصویب شود تا مشکلات را حل کند.

مهرعلیزاده با بیان اینکه دولت باید برنامه های اقتصادی را در اولویت خود قرار دهد، گفت: باید اقدامات اقتصادی صورت داد که کمترین تورم را ایجاد کرد و رکود را نیز یرداشت چراکه این رکود جامعه را قفل کرده و بیکاری را توسعه داده است.

وی توسعه صادرات را موفق‌ترین و مقدماتی‌ترین راهکار دولت برای ایجاد رونق اقتصادی دانست و خاطرنشان کرد: باید نهضت توسعه صادرات راه انداخت و در کنار آن نیز قوانین دست و پاگیری برداشته تا مشوق‌ها تقویت شود.

معاون دولت اصلاحات نتایج انتخابات هفتم اسفند ماه را بسیار معنادار عنوان و تصریح کرد: این رفتار مردم مسئولیت نخبگان سیاسی و مسئولان را بیشتر کرده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید