آغاز دور نخست مسافرت‌های نوروزی در محور مواصلاتی هراز | اتاق خبر
کد خبر: 326836
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1394 - 00:52
بخشدار لاریجان مازندران خبر داد
بخشدار لاریجان مازندران گفت: دور نخست مسافرت‌های نوروزی در مسیر مواصلاتی هراز از روز گذشته آغاز شده و شدت گرفته است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از فارس، سیدمهدی حسین‌نژاد امشب اظهار کرد: دور نخست مسافرت‌های نوروزی در مسیر مواصلاتی هراز از روز گذشته آغاز شده و امروز شدت گرفته است.

وی افزود: اکنون شاهد تردد مسافران زیادی از استان‌های مختلف کشور و پایتخت به مازندران هستیم.

بخشدار لاریجان مازندران با اعلام اینکه تردد مسافران اکنون در مسیر مواصلاتی هراز برقرار است، خاطرنشان کرد: با توجه به کوتاه‌‌تر بودن مسیر تردد از پایتخت به شمال کشور از طریق محور شریانی هراز اقبال عمومی در سفر بیشتر به سوی این جاده پرتردد و بزرگ است.

وی با اعلام اینکه بخش لاریجان از بخش‌های کوهستانی و صعب‌العبور کشور بوده که دو شهر کوهپایه‌ای ایران همانند رینه و گزنگ پای قله دماوند واقع شده‌اند، تصریح کرد: قله دماوند هم به عنوان نخستین اثر طبیعی ثبت شده و بام ایران باعث جذب زیاد گردشگر و مسافران در طول سال می‌شود.

حسین‌نژاد بیان کرد: روز گذشته ترافیک در محور مواصلاتی هراز از سمت تهران به سوی آمل سنگین و نیمه‌سنگین بوده است ولی امروز با شدت بارش برف و کولاک شاهد کاهش تردد بودیم.

وی با اعلام اینکه اکنون ریزش برف در بخش لاریجان و محور مواصلاتی هراز کاهش یافته و در برخی مناطق قطع شده است، یادآور شد: عوامل راهداری، پلیس راه، هلال احمر، راه و شهرسازی، نیروی انتظامی، عوامل امداد و نجات جاده‌ای در این مسیر مواصلاتی آماده برای ارائه خدمات به مسافران هستند.

بخشدار لاریجان گفت: برف شدید و کولاک امروز در منطقه امامزاده هاشم، پلور و مناطق بالا دست نسبت به دیگر مناطق بیشتر بوده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید