عمان محکوم به باخت است | اتاق خبر
کد خبر: 326918
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1394 - 21:22
پیروانی:
مدیر تیم‌های ملی فوتبال ایران گفت:لیست نهایی تیم ملی برای بازی مقابل عمان و هند امروز(شنبه ) پس از آخرین تمرین تیم ملی در سال 94 اعلام خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا،افشین پیروانی درباره زمین تمرین تیم ملی اظهار کرد:جا دارد از تامین این امکانات تشکر کنم.انشاالله هر چه به جلو می‌رویم شرایط بهتر شود و امکانات کمپ از وضعیت مناسب‌تری برخوردار شود.اینکه مجبور باشیم هر روز برای تمرین یک جا برویم برای تیم ملی که در رده نخست آسیاست خوب نیست.نداشتن زمین تمرین مناسب و محرومیت از الزامات اولیه در شان تیم ملی ایران که در رده نخست آسیا قرار دارد نیست.

مدیر تیم های ملی فوتبال ایران افزود:روز اول به همراه کی‌روش بازدیدی از زمین چمن داشتیم.کیفیت زمین چمن خوب نیست.البته از زمینی با 40 سال عمر توقع بیشتر از این نیز نمی‌رود.ما اگر ایراد می‌گیریم نمی‌خواهیم کسی را متهم کنیم .می‌دانیم که امکانات و موجودی ما در همین حد است اما امیدواریم شرایط برای تیم ملی بهتر از این‌ها شود.

وی افزود:خدا را شکر سال 94 از لحاظ فوتبالی سال خوبی برای ایران بود و نتایج ما در رده‌های مختلف رضایتبخش بود.انشاالله سال 95 را نیز با دو پیروزی خوب مقابل عمان و هند آغاز کنیم و مهیای حضور در مرحله بعد شویم.امیدواریم در سال آینده امکانات برای تیم ملی بیشتر از وضع موجود شود تا بتوانیم راحت‌تر به کار خود ادامه دهیم.

پیروانی درباره بازی نخست ایران در سال 95 مقابل عمان اظهار کرد:عمان در ورزشگاه آزادی بازی می‌کند و محکوم به باخت است.در دور جدید تمرینات تیم ملی نسل جوان به تیم اضافه شدند که این نسل به بازی و اردوهای بیشتری نیاز دارند تا کسب تجربه کنند.حضور این جوانان نوید بخش آینده خوب برای فوتبال ایران و پشتوانه سازی در این زمینه است.

وی درباره اعلام لیست نهایی تیم ملی نیز خاطرنشان کرد:بعد از تمرینات امروز(جمعه)که آخرین تمرین ما در سال 94 است،لیست نهایی اعلام می‌شود و انشاالله با اضافه شدن لژیونرها و سایر بازیکنانی که در تیم های آسیایی بازی می‌کنند مرحله جدی‌تر اردوی تیم ملی از روز دوم فروردین آغاز خواهد شد.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید