عزم پلیس پیشگیری برای خدمات دهی مطلوب به مسافران نوروزی | اتاق خبر
کد خبر: 327134
تاریخ انتشار: 1 فروردین 1395 - 17:55
سردار شرفی:
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به عزم این پلیس برای خدمات دهی مطلوب به مسافران نوروزی از کاهش 52 درصدی جرایم در 28 اسفند 94 نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سردار محمد شرفی، در جلسه قرارگاه نوروزی ابوذر با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس و عرصه نظم و امنیت، و با تبریک روز 29 اسفند؛ روز ملی شدن صنعت نفت اظهار کرد: امروزه ذخایر مادی و زیر زمینی یکی از منایع قدرت در کشورها محسوب می شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه با توجه به اقلیم و موقعیت جغرافیایی ، ایران اسلامی از ذخایر مادی و زیر زمینی غنی برخوردار است، افزود: باید با مدیریت صحیح از این منابع طبیعی به نحو مطلوب و بهینه بهره‌برداری کنیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ادامه با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز، از آماده باش کارکنان این پلیس در راستای خدمات دهی به شهروندان خبر داد و گفت: پلیس پیشگیری امسال نیز چون سنوات گذشته، با به کارگیری همه ظرفیت خود در حوزه انسانی و استفاده از تمام امکانات در راستای ارتقاء امنیت تلاش خواهد کرد.

سردار شرفی با اشاره به نقش اثرگذار کارکنان این پلیس در ارتقاء امنیت و خدمات دهی به مردم، به مقایسه آماری تاثیر عملکرد کارکنان این پلیس در کاهش جرایم نسبت به مدت مشابه در سال 93 پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، عالی ترین مقام انتظامی پلیس پیشگیری گفت: وقوع جرایم در بیست و هشتمین روز اسفند 94 در مقایسه با 28 اسفند سال گذشته، با 52 درصد کاهش همراه بوده است.

وی همچنین از کاهش 18 درصدی سرقت در 28 اسفند امسال نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید