فرمانده نیروی دریایی ارتش: باید واقعیت‌های جنگ گفته شود | اتاق خبر
کد خبر: 327147
تاریخ انتشار: 1 فروردین 1395 - 21:01
ایسنا نوشت: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ایران به عنوان کشوری قدرتمند در آب‌های آزاد جهان حضور دارد، گفت: به کوری چشم دشمنان این حضور همیشگی است.

اتاق خبر - امیر دریادار "حبیب‌الله سیاری" با بیان اینکه نقش راهیان نور در افزایش اقتدار ملی ارزشمند است، گفت: جوانان کشور با حضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس با مسائل آن دوران آشنا می‌شوند.

وی با اشاره به اهمیت تقویت فرهنگ شهادت در بین نسل جوان گفت: جوان‌ها باید به این مناطق عملیاتی سفر کنند و با این مناطق آشنا شوند.

امیر دریادار سیاری افزود: برای آشنایی با عملیات‌های دریایی نیازمند یادمان‌هایی در این خصوص هستیم. برای آشنایی با این عملیات‌ها نمایشگاهی ایجاد کرده‌ایم که در خرمشهر است. اگر نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس امنیت خطوط مواصلاتی کشور را تامین نمی‌کرد، کشور دچار قحطی می‌شد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به اهمیت حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس گفت: اگر این فرهنگ و تاریخ دفاع مقدس را حفظ نکنیم دچار تحریف می‌شود و این نوعی ظلم به رزمندگان و شهدای دفاع مقدس است.

دریادار سیاری افزود: در موضوع دفاع مقدس هیچکس گرایشی عمل نکند و همه به این نکته توجه کنند تا افراد برای حفظ دین و وطن جنگیده‌اند و این ارزش دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه چندسال از جنگ گذشته است، تاکید کرد: باید واقعیت‌ها را بگوییم.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید