سال ۹۵ شاهد توفیقات و اقتدار بیش‌تر نظام خواهیم بود | اتاق خبر
کد خبر: 327249
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1395 - 07:10
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام تبریک نوروزی خود گفت: سال ۱۳۹۵ شاهد توفیقات و اقتدار بیش از پیش نظام خواهیم بود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، علی‌اکبر ولایتی در آستانه نوروز سال ۱۳۹۵ در پیامی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تبریک نوروز به همه مردم عزیز و بزرگوار ایران و علاقه مندان به کشور و نظام در داخل و خارج از کشور گفت: سال ۱۳۹۴ سالی پربرکت و توام با موفقیت های بزرگ برای نظام و مردم عزیز بود و سالی دیگر از اقتدار نظام با هدایت‌ها و رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری سپری گردید و البته با پیروزی ملت در حضور حداکثری پای صندوق های رای انتخابات اسفند ماه تکمیل شد.

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: سالی که گذشت مردم عزیز همچون تمام دوره ها و روزهای انقلاب در همه صحنه ها حضور یافتند و چون همیشه حمایت و پشتیبانی خود را از نظام به نمایش گذاشتند و باید قدردان این همراهی ها باشیم و مسئولان عزیز هم تلاش و همت خویش را برای ارائه خدمت بهتر و رفع مشکلات این مردم بزرگوار به کار گیرند.

وی به یکی از مهمترین رویدادهای سال ۱۳۹۴ هم اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین رویدادهای سال ۹۴ حل و فصل پرونده هسته ای جمهوری اسلامی ایران بوده که باید برای اجرای دقیق و تامین دستاوردهای آن که مورد تاکید رهبری معظم انقلاب نیز بوده و هست تلاش نمود.

ولایتی کرد: ان شاء الله در سال ۱۳۹۵ نیز شاهد توفیقات و اقتدار بیش از پیش نظام در سایه حمایت ها و پشتیبانی ملت عزیز خواهیم بود.

مشاور مقام معظم رهبری در پایان این مطلب گفت: ضمن تبریک نوروز ۱۳۹۵، برای همه مردم عزیز و بزرگوار ایران و علاقه مندان به کشور و نظام در داخل و خارج کشور سربلندی، عزت، سلامتی و توفیق در سایه توجهات الهی و عنایات ائمه اطهار آرزومندم.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید