تلاش بی ثمر پل جرج برای نجات ایندیانا | اتاق خبر
کد خبر: 327282
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1395 - 13:39
ستاره تیم بسکتبال ایندیانا پیسرز با وجود درخششی که داشت نتوانست مانع شکست تیمش مقابل اوکلاهما سیتی ثاندر شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، در یکی از دیدارهای بامداد امروز یکشنبه رقابتهای بسکتبال NBA تیم ایندیانا پیسرز مقابل دیدگان ۱۸ هزار و ۱۶۵ هوادار خود به مصال اوکلاهما سیتی ثاندر رفت و برابر این تیم شکست ۱۱۵ بر ۱۱۱ را متحمل شد.

پل جورج ستاره تیم ایندیانا در این بازی ۴۵ امتیاز کرد و بهترین بازیکن میدان بود ولی نتوانست از باخت تیمش جلوگیری کند. در طرف دیگر کوین دورانت ستاره مشهور تیم اوکلاهما ۳۳ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۸ پاس منجر به امتیاز را برای خود ثبت کرد تا نقش مهمی را در کسب چل و هشتمین برد ثاندر ایفا کند.

از اتفاقات جالب دیدارهای بامداد امروز باید به هفتمین باخت فصل گلدن استیت واریرز اشاره کرد. این تیم در زمین سن آنتونیو اسپرز باخت ۸۷ بر ۷۹ را متحمل شد. استفان کوری و کلی ثامپسون با کسب ۱۴ و ۱۵ امتیاز یکی از بدترین شب های خود را در این فصل برابر اسپرز سپری کردند. لامارکوس آلدریج با کسب ۲۶ امتیاز براس سن آنتونیو بهترین بازیکن میدان بود.

کلیولند کاوالیرز فینالیست سال گذشته هم در زمین میامی هیت ۱۲۲ بر ۱۰۱ شکست خورد. لبرون جیمز که برابر تیم سابق خود قرار گرفته بود ۲۶ امتیاز کسب کرد. دواین وید هم با ۲۴ امتیاز بهترین یار میامی شناخته شد.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید