محورهای کوهستانی گیلان را سفید پوش شد | اتاق خبر
کد خبر: 327330
تاریخ انتشار: 2 فروردین 1395 - 10:34
سامانه بارشی که از روز گذشته به گیلان آمده، باعث بارندگی در جاده ها و بارش برف در محورهای کوهستانی استان شده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی گیلان، مدیر راهداری  راه و شهرسازی استان با بیان اینکه در دومین روز از سال ۹۵ و آغار فصل بهار، برف در محورهای کوهستانی در حال بارش است اظهار کرد: بیشترین برف در محور اسالم به خلخال حدود ۱۵ سانتیمتر گزارش شده است.

محمود ایرانپرست افزود: در محور سیاهکل به دیلمان و ارتفاعات املش  برف به ارتفاع ۱۰ سانتیمتر بر زمین نشسته و در ارتفاعات رودبار بارش برف در حد سفید پوش کردن است.

وی ادامه داد: در ماسوله نیز تا ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح، حدود پنج سانتیمتر برف در سطح جاده، چهره زمستانی را به این منطقه زیبا و گردشگر پذیر بخشیده است.

ایرانپرست در ادامه تاکید کرد: هرچند به همت و تلاش راهداران، کلیه جاده ها باز و تردد در آنها امکانپذیر است ولی توصیه می شود رانندگان جهت تردد در محورهای کوهستانی با توجه به لغزندگی سطح جاده  لوازم و تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

 لزم به ذکر است شماره تلفن های ۰۱۳۳۳۳۱۱۱۱۱ و ۱۴۱ مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی گیلان به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی درباره آخرین وضعیت راه ها بوده و  کانال ارتباطی https://telegram.me/rahshahrsazygilan  آخرین اخبار و اطلاعات در بخش راه و شهرسازی را اطلاع رسانی می کند همچنین پیامک ۱۰۰۰۰۰۱۴۱ جهت اعلام انتقادات و پیشنهادات اعلام می شود.

94105

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید