آمریکایی ها چقدر از درآمدشان را پس انداز می کنند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 327597
تاریخ انتشار: 4 فروردین 1395 - 13:49
نتایج یک بررسی نشان می دهد که تنها یک نفر از چهار آمریکایی پس انداز می کنند.

به گزارش اتاق خبر، یک موسسه تحقیقات  شغلی اعلام کرده که حدود 26 درصد ازکارگران متاهل می گویند که همسرشان کمتر از هزار دلار پس انداز می کند.16 درصد دیگر گفته  اند که پس انداز آنها بین هزار تا 10 هزار دلار برای دوران بازنشستگی است.

درحالی که کارگران جوان در شروع کار خود هنوز راه طولانی در پیش دارند، این راه حل خوب و ایمن است که هرکدام از آنها کمتراز هزار دلار برای آرامش خود در دوران بازنشستگی پس انداز کنند.

پیشنهاد کارشناسان پس انداز 10 درصد یا بیشتر از درآمد در هر سال است.به هر میزان درآمد داشته باشید، پس انداز می تواند متغیر باشد؛اگر30 هزار دلار درآمد در هر ماه دارد،باید 3 هزار دلار در هر سال پس انداز داشته باشد.

این گزارش نشان می دهد که 27 درصد از زوج ها کمتر از  10 درصد درآمدشان را پس انداز کرده اند. اکثر مردم می گویند مخارج روز به روز افزایش می یابد.حقوق کم،هزینه های آموزشی و پرداخت بدهی ها سبب می شود که پس انداز سخت تر شود.

اما بعضی از خبرها هم خوب است. بررسی ها نشان می دهد که در حال حاضر وضعیت پس انداز برای دوران بازنشستگی بعد از سالهای 2009 بهتر شده است.

هر درآمد کم کوچکی می تواند کمک کند و مفید باشد. دورانی که شما جوان هستید، قبل از اینکه کار را شروع کنید، باید بدانید که ترک یک روز از شغلی که دارید، چقدر هزینه دارد.

یک بخش دیگر از نتایج این گزارش حاکی است، که 70 درصد از درآمد سالانه پیش از بازنشستگی برای زندگی راحت تر هزینه می شود.بررسی وضعیت نزدیک به نیمی از کارگران نشان می دهد که آنها هرگز پیش بینی نمی کنند که در آینده چه چیزی نیازدارند.

منبع:سی ان ان مانی

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید