پذیرش دو هزار خانواده در محل اسکان فرهنگیان زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 327665
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 11:10
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان خبرداد:
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: از ۲۵ اسفند ماه سال ۹۴ تا سوم فروردین ماه سالجاری دوهزار و ۱۰۰ خانواده فرهنگی در محل اسکان فرهنگیان زنجان پذیرش شده اند.

اتاق خبر-  رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: از ۲۵ اسفند ماه سال ۹۴ تا سوم فروردین ماه سالجاری دوهزار و ۱۰۰ خانواده فرهنگی در محل اسکان فرهنگیان زنجان پذیرش شده اند.

فضایل خاتمی به اسکان فرهنگیان طی ایام نوروز در استان زنجان اشاره کردو افزود: از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا سوم فروردین ماه سال جاری بیش از  دو هزار و ۱۰۰ خانوار فرهنگی در محل اسکان فرهنگیان اسکان کرده اند.

وی اظهار کرد: در ایام نوروز بیش از ۸۲ مدرسه و ۸۲۰ کلاس درس برای اسکان فرهنگیان در استان زنجان پیش بینی شده است.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا سوم فروردین ماه سالجاری ۷ هزار نفر روز در محل اسکان فرهنگیان زنجان اسکان کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۵ درصد رشد داشته است.

وی به خدمات ارائه شده در محل اسکان فرهنگیان در استان زنجان اشاره کرد و افزود: خدمات ارائه شده در دو درجه الف و ویژه بوده و تمام تجهیزان گرمایشی، حمام و پتو برای مسافران فراهم است.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان زنجان یادآور شد: در استان زنجان برای ایام نوروز محل اسکان فرهنگیان تنها برای فرهنگیان پیش بینی شده است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید