پیکر پدر شهید محمدرضا انصاری نیا در ورامین تشییع شد | اتاق خبر
کد خبر: 327693
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 16:34
با حضور مردم مومن و انقلابی دیار ۱۵ خرداد؛
با حضور مردم مومن و انقلابی دیار ۱۵ خرداد، پیکر پاک و مطهر حاج مهدی انصاری نیا پدر شهید محمدرضا انصاری نیا از شهدای مفقودالاثر شهرستان ورامین تشییع شد.

اتاق خبر- با حضور مردم مومن و انقلابی دیار ۱۵ خرداد، پیکر پاک و مطهر حاج مهدی انصاری نیا پدر شهید محمدرضا انصاری نیا از شهدای مفقودالاثر شهرستان ورامین تشییع شد.

آیین تشییع پیکر پاک و مطهر حاج مهدی انصاری نیا پدر شهید محمدرضا انصاری نیا، صبح پنج شنبه با حضور جمعی از مسئولان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی دیار ۱۵ خرداد برگزار شد.

در این مراسم مردم شهرستان ورامین یاد و خاطره مجاهدت های شهید انصاری نیا را در هشت سال دفاع مقدس گرامی داشته و بر ادامه راه و مسیر شهدای انقلاب اسلامی تأکید کردند.

پیکر پدر شهید انصاری نیا از خیابان شهید بهشتی بر روی دستان مردم مومن و انقلابی شهرستان ورامین تشییع و برای خاکسپاری به شهرستان قم انتقال یافت.

امیر پورجوادی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین اظهار داشت: پدرشهید انصاری نیا فرزند خود را در راه دفاع از اصول و ارزش های انقلاب اسلامی تقدیم کرد.

وی افزود: شهید محمدرضا انصاری نیا از شهدای مفقود الاثر شهرستان ورامین است و این امر اجر و پاداش پدر و مادر این شهید بزرگوار دفاع مقدس را دوچندان می کند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید