افزایش ۲۵ درصدی حضور گردشگران در تهران | اتاق خبر
کد خبر: 327696
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 17:20
خسروآبادی خبر داد:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: طی چندسال گذشته شده و بر اساس آمار در سال ۹۴ ضریب اشغال هتل ها با افزایش ۲۵ درصدی همراه بوده است.

اتاق خبر- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: طی چندسال گذشته شده و بر اساس آمار در سال ۹۴ ضریب اشغال هتل ها با افزایش ۲۵ درصدی همراه بوده است.

رجبعلی خسروآبادی در بازدید از ستادگردشگری شهرداری تهران با اشاره به سومین سال همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با شهرداری تهران اظهار کرد: این همکاری دوجانبه سبب افزایش مسافرین نوروزی طی چندسال گذشته شده و بر اساس آمار در سال ۹۴ ضریب اشغال هتل ها با افزایش ۲۵ درصدی همراه بوده است.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران امکانات خوبی را از نظر اسکان موقت و حمل و نقل برای مردم تدارک دیده است، گفت: تنوع فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران رضایت بخش است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با بیان اینکه اطلاع رسانی صورت گرفته در طرح مهمان طهران، امکان ارتقای خدمات بیشتر و مطلوب تر در حوزه گردشگری تهران را فراهم کرده است، تصریح کرد: بسیاری از مکان های گردشگری که طی سالیان گذشته از طرح مهمان طهران استقبال نمی کردند هم اکنون داوطلبانه خواستار مشارکت در این طرح هستند.

خسروآبادی همچنین به تخفیف ۴۰ درصدی هتل ها و مهمانپذیرهای تهران خبر داد و گفت: گردشگران با داشتن کارت های تهران کارت از تخفیف ۵۰ درصدی موزه های تهران و تخفیف ۲۵درصدی سفره خانه های سنتی بهره می برند.

منبع: مهر 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید