عملکرد نمایشگر گلکسی اس 7 زمانی که خیس است | اتاق خبر
کد خبر: 327702
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 18:54
گلکسی اس ۷ که پرچم‌دار شرکت سامسونگ به‌حساب می‌آيد، در برابر آب مقاوم است. اغلب نمایشگر‌ها در زمانی که خیس باشند عملکرد مناسبی ندارند اما نمایشگر گلکسی اس ۷ در حین خیس بودن نیز کارایی کافی را دارد.

اتاق خبر - بعد از اینکه سامسونگ در گلکسی اس ۶ زبان طراحی‌اش را تاحدودی تغییر داد و از شیشه و فلز برای ساخت دستگاهش استفاده کرد، این محصول قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب را از دست داد اما امسال در پرچم‌دار جدید این شرکت با نام گلکسی اس ۷ دوباره شاهد این ویژگی هستیم.

سونی از جمله اولین شرکت‌هایی بود که در طراحی محصولاتش از فلز و شیشه استفاده کرد و البته سری زد (Z) این شرکت نیز در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم بودند. حال سامسونگ توانسته با طراحی خوبش و استفاده از فلز و شیشه، رقیبی جدی برای سونی باشد و این محصول استاندارد IP68 را به‌دست آورده است و البته پورت USB آن نیز هیچ محافظی ندارد که مزیت بزرگی به‌حساب می‌آید.

اغلب نمایشگر‌ها در زمانی که خیس باشند کارایی مناسبی ندارند. برای پی بردن به‌این موضوع در گلکسی اس ۷، آزمایشی انجام شده است که در جریان آن گوشی را در یکی از آبنما‌های شهر قرار می‌دهند تا نمایشگر آن خیس شود. در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

همان‌طور که در این ویدیو مشاهده کردید، نمایشگر گلکسی اس ۷ در زمان‌هایی هم که خیس باشد، همچنان کارایی مناسبی دارد و در واقع کاربران می‌توانند از آن در استخر یا روز‌های بارانی به‌سادگی استفاده کنند. زمانی که چندین قطره روی نمایشگر باشد، این صفحه نمایش همچنان می‌تواند قابلیت لمس دوگانه (Dual Touch) را ارایه دهد. البته باید بدین نکته نیز توجه داشت که دستگاه مذکور زمانی که کاملا زیر آب باشد قابل استفاده نیست و در واقع این دستگاه برای چنین استفاده‌هایی طراحی نشده است.

برخی از افراد مایل هستند که در استخر، زیر آب، از خودشان عکس بگیرند که انجام چنین کاری از طریق نمایشگر گلکسی اس ۷ در زیر آب ممکن نخواهد بود اما می‌توانید دکمه کنترل حجم صدا را به‌عنوان دکمه شاتر تنظیم کنید تا در زیر آب نیز عکاسی کنید.

منبع: زومیت
94110
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید