۶۶۷ پیک نیک از چادر مسافران نوروزی در اصفهان جمع آوری شد | اتاق خبر
کد خبر: 327720
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 23:05
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان گفت: با آغاز سفرهای نوروزی به اصفهان، بالغ بر ۶۶۷ پیک نیک از چادرهای مسافرتی مسافران نوروزی جمع آوری شد.

اتاق خبر- مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان گفت: با آغاز سفرهای نوروزی به اصفهان، بالغ بر ۶۶۷ پیک نیک از چادرهای مسافرتی مسافران نوروزی جمع آوری شد.

بهزاد بزرگزاد اظهار داشت: با توجه به اینکه هر ساله تعدادی از مسافران نوروزی در باغ فدک اصفهان اسکان داده می شود بنابراین با استقرار نیروهای آتش نشانی برای تامین ایمنی و امنیت مسافران تلاش کردیم سفری خوبی  برای مسافران تامین کنیم.

وی بیان داشت: با آغاز سفرهای نوروزی به اصفهان تا کنون چهار هزار و ۶۶۵ چادر در باغ فدک اصفهان که برای اسکان مسافران نورزی هر ساله آماده می شود، برپا شده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: تاکنون بالغ بر ۶۶۷ پیک نیک از داخل چادرهای مسافرتی مسافران نوروزی به منظور تامین امنیت و حفظ سلامتی مسافران جمع آوری شده است.

وی بیان داشت: یکی از تمهیداتی که پرسنل سازمان برای کنترل بهتر چادرها انجام می دهند استفاده از برچسب اخطار بر روی چادرهایی است که از پیک نیک استفاده می کنند تا با این اقدام به اکیپ های دیگر گشتی سازمان اطلاع دهند که این چادر قبلا از پیک نیک استفاده کرده و نیاز به کنترل بیشتر دارد.

اضافه کرد: نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی اصفهان در ابتدای ورود خودروی مسافرین به کمپ فدک با توزیع بروشورهای هشدار دهنده و توضیح در زمینه عدم استفاده از پیک نیک در چادرها و همچنین با نصب بنرهای هشداری در سطح باغ فدک مسافران را نسبت به خطرات گاز منواکسید کربن و استفاده از پیک نیک و زغال در چادرها آشنا کردند.

وی افزود: خوشبختانه به غیر از دو مورد نشت گاز و بنزین از خودروهای پارک شده در پارکینگ کمپ باغ فدک که با حضور نیروهای عملیاتی سازمان رفع خطر شد مورد خاص دیگری در کمپ اسکان مسافرین مشاهده نشد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام کرد: در شهر اصفهان ۱۸ مورد حریق و ۱۲ مورد حادثه رخ داد که نیروهای سازمان به سرعت در محل حاضر و اقدام به عملیات کردند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید