چگونه در گلکسی S7 به‌صورت همزمان دو سیم‌کارت و کارت حافظه داشته باشیم؟! | اتاق خبر
کد خبر: 327735
تاریخ انتشار: 6 فروردین 1395 - 02:42
این امر که سامسونگ سرانجام درگاه میکرو اس‌دی را به دستگاه‌های خود بازگردانده است را می‌توان بسیار مفید دانست. با این حال نسخه دو سیم کارته گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge، عملا تغییری نداشته‌اند زیرا از درگاه هیبریدی استفاده می‌کنند.

اتاق خبر - این امر به این معنی است که کاربر دستگاه یا می‌تواند دو سیم‌کارت را مورد استفاده قرار بدهد و یا اینکه یک سیم‌کارت و یک کارت حافظه میکرو اس‌دی و امکان استفاده از هر سه مورد به‌صورت همزمان وجود ندارد.

با این حال یک ضرب‌المثل قدیمی وجود دارد که می‌گوید “هرگز نگو هرگز” و این ضرب‌المثل درباره شرایط این دستگاه نیز صادق است. کاربران این مدل‌ها می‌توانند با داشتن یک قیچی، یک فندکی و نداشتن ترس از دست دادن وسایل خود به سراغ یک هک خانگی برای این دستگاه بروند. درست است که کارت حافظه و سیم‌کارت‌های میکرو و نانو به‌صورت همزمان در این درگاه هیبریدی جای نمی‌شوند ولی شما با این تکنیک می‌توانید آن‌ها را در این درگاه جای بدهید.

ITresan-1395 (5)-2به‌صورت کلی باید گفت که شما باید دور بخش فلزی سیم‌کارت نانوی خود را بریده و آن را با چسب به کارت میکرو اس‌دی بچسبانید. درصورتی‌که با دقت کافی و مشابه با عکس این کار را انجام بدهید آنگاه به‌صورت همزمان از دو سیم‌کارت و یک کارت حافظه بر روی دستگاه خود بهره خواهید برد. البته ممکن است که این کار به نابودی کارت حافظه و سیم‌کارت شما نیز منتهی شود بنابراین با احتیاط اقدام کرده و درصورتی‌که دستان ظریفی ندارید به سراغ این کار نروید زیرا احتمال از دست دادن تجهیزات برای شما زیاد خواهد بود.

منبع: آی تی رسان

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید