جزئیاتی درباره شاخص قیمت تولید کننده بخش‌های خدمات | اتاق خبر
کد خبر: 327914
تاریخ انتشار: 7 فروردین 1395 - 14:25
مرکز آمار جزئیات شاخص قیمت تولید کننده بخش­‌های خدمات در فصل پاییز سال ۹۴ را اعلام کرد که بر اساس درصد تغییر چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل برابر با ۲.۶ درصد است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص قیمت تولید کننده بخش­های خدمات (بر مبنای ۱۰۰=۱۳۹۰) در فصل پاییز سال ۱۳۹۴ برابر است با ۰/۱۳۸ که نسبت به فصل قبل ۲/۱ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) ۸/۴ درصد افزایش یافته است. درصد تغییر چهار فصل منتهی به فصل جاری نیز نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) برابر با ۲/۶ درصد است.

شاخص گروه «خدمات تعمیر وسایل نقلیه موتوری، موتور سیکلت و کالاهای شخصی و خانگی» در فصل پاییز سال ۱۳۹۴ برابر با ۲/۱۳۲ است که نسبت به فصل قبل ۷/۰ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ۴/۵ درصد می­باشد.

شاخص گروه «خدمات هتل و رستوران» در فصل پاییز سال ۱۳۹۴ برابر با ۶/۱۳۳ است که نسبت به فصل قبل ۵/۰ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ۴/۴ درصد می­باشد.

شاخص گروه «خدمات حمل و نقل، انبارداري و ارتباطات» در فصل پاییز سال ۱۳۹۴ برابر با ۰/۱۵۸ است که نسبت به فصل قبل ۶/۰ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ۶/۷ درصد می­باشد.

شاخص گروه «خدمات واسطه گریهای مالی (بیمه)» در فصل پاییز سال ۱۳۹۴ برابر با ۱/۱۵۱ است که نسبت به فصل قبل ۱/۰ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ۴/۲ درصد می­باشد.

 شاخص گروه «خدمات مستغلات، اجاره و فعالیت های کسب و کار» در فصل پاییز سال ۱۳۹۴ برابر با ۲/۱۲۹ است که نسبت به فصل قبل ۱/۱ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ۹/۵ درصد می­باشد.

شاخص گروه «خدمات آموزش» در فصل پاییز سال ۱۳۹۴ برابر با ۶/۱۲۸ است که نسبت به فصل قبل ۰/۵ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ۶/۶ درصد می­باشد.

 شاخص گروه «خدمات بهداشت و مددکاری اجتماعی» در فصل پاییز سال ۱۳۹۴ برابر با ۹/۱۲۹ است که نسبت به فصل قبل ۷/۰ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ۴/۵ درصد می­باشد.

شاخص گروه «خدمات سایر فعالیت­های خدمات عمومی، اجتماعی و شخصی» در فصل پاییز سال ۱۳۹۴ برابر با ۲/۱۳۱ است که نسبت به فصل قبل ۱/۱ درصد افزایش یافته است. میزان تغییرات چهار فصل منتهی به فصل جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل (نرخ تورم سالانه) نیز برابر با ۹/۴ درصد می­باشد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید