پیام تسلیت شیخ سلمان به قربانیان انفجار ورزشگاه عراق | اتاق خبر
کد خبر: 328024
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1395 - 11:12
رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به مناسب قربانیان حمله انتحاری در ورزشگاه شعبی عراق به فدراسیون این کشور پیام تسلیت فرستاد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته ورزشگاه شعبی اسکندریه عراق شاهد انفجار عامل انتحاری بود که 120 عراقی کشته و زخمی شدند در این راستا شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به مناسب این حادثه ناگوار پیام تسلیتی را به فدراسیون فوتبال عراق فرستاد.

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه تسلیت خود نوشت: زمانی که خبر این حادثه ناگوار که در ورزشگاه شعبی اسکندریه عراق را شنیدم، بسیار اندوهگین و متاسف شدم. به عنوان نماینده AFC و خانواده بزرگ فوتبال در آسیا از اعماق وجودم به فدراسیون عراق و خانواده های قربانیان این حادثه تسلیت عرض می کنم و امیدوارم خداوند مجروحان این انفجار را شفای عاجل عطا کند.

وی افزود: فوتبال ابزاری مدنی است که نقش کلیدی در تقریب ملت ها ایفا می کند تا اختلافات را کنار بگذارد به همین خاطر به کارگیری ورزشگاه ها به عنوان ابزاری برای انتقام جویی محکوم است و این اعمال خشونت آمیز و منفور ناعادلانه به شمار می آید. خانواده فوتبال آسیا همه باهم و یک دل پشتیبان تمام کسانی هستند که در این حادثه ناگوار داغ دیده اند و در شرایط سختی قرار دارند.

بنا بر گزارشات رسیده از نیروهای امنیتی عراق، یک عامل انتحاری داعش در میان هواداران فوتبال حاضر شده و خود را منفجر می کند که باعث کشته شدن 30 نفر و مجروح شدن 90 نفر می شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید