تبریک وزارت ورزش و جوانان برای موفقیت‌های تیروکمان و شمشیربازی ایران | اتاق خبر
کد خبر: 328026
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1395 - 11:32
وزارت ورزش و جوانان موفقیت‌های تیم‌های ملی تیروکمان و شمشیربازی ایران را تبریک گفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در پی کسب نخستین مدال جهانی رشته شمشیربازی توسط مجتبی عابدینی در رقابت‌های جایزه بزرگ کره جنوبی که آخرین مرحله گزینشی المپیک به شمار می‌رود، وزارت ورزش و جوانان این موفقیت ارزنده را به وی و خانواده ورزش تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

"اولین مدال نقره جهانی رشته شمشیربازی و کسب دو سهمیه المپیک ریو را به قهرمانان، مربیان رشته شمشیربازی و خانواده ورزش تبریک عرض می‌کنیم و درخشش قهرمانان ایران در روزهای آغازین سال 95 اسباب مسرت و شادی مردم عزیز کشور شد.

قطعا موفقیت بسیار بزرگ رشته شمشیربازی به ویژه آقایان عابدینی و پاکدامن که توانستند دو سهمیه ارزشمند المپیک آینده را بدست آورند در سایه کار و تلاش بی وقفه مدیران فدراسیون، مربیان و قهرمانان این رشته برای کشور حاصل شد. امید که کاروان ایران در عرصه بازی‌های المپیک ٢٠١٦ ریو موفق و سربلند باشد."

همچنین وزارت ورزش و جوانان در پیامی کسب عنوان قهرمانی تیمی کامپوند توسط ملی‌پوشان تیروکمان در مسابقات کاپ آسیا را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در پیام تبریک خود آورده است:

"کسب مدال طلای تیمی کامپوند توسط تیم ملی مردان تیروکمان در مسابقات کاپ آسیا حاکی از یک برنامه‌ریزی مدون و اثرگذار و تلاش ستودنی جوانانی است که نشان دادند که با تلاش می‌توان خوش‌رنگ‌ترین مدال‌ها را از آن خود کنند.

وزارت ورزش و جوانان ضمن تبریک برای کسب عنوان قهرمانی توسط ملی‌پوشان کشورمان از کادر فنی و خانواده بزرگ تیروکمان قدردانی میکند."

تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب اسماعیل عبادی، امید طاهری و مجید قیدی توانست مدال طلای مسابقات کاپ آسیا را کسب کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید