توافق راجرز با سوانسی | اتاق خبر
کد خبر: 328377
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 00:45
رسانه های انگلیسی از توافق برندان راجرز با سوانسی سخن به میان آوردند و نوشتند که این مربی باتجربه برای فصل بعد هدایت سوانسی را برعهده خواهد گرفت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از دیلی اکسپرس، برندان راجرز در اکتبر 2015 از هدایت لیورپول اخراج شد تا جای خود را به یورگن کلوپ بدهد.

راجرز بعد از اخراج از لیورپول تا الان هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفته است این در حالی است که او چند پیشنهاد جدی داشته است. او یکی از گزینه های جدی جایگزینی روی هاجسون در تیم ملی انگلیس بعد از یورو 2016 است اما به نظر می رسد که دوست دارد در فوتبال باشگاهی فعالیت کند.

روزنامه دیلی اکسپرس نوشت که راجرز با سران باشگاه سوانسی به توافق نهایی رسیده است و به احتمال خیلی زیاد در پایان فصل جاری هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت. او قبل از پیوستن به لیورپول هدایت سوانسی را برعهده داشت و با این تیم نتایج خوبی به دست آورد.

سوانسی یکی از گزینه های سقوط به لیگ پایین تر است اما این تیم با سه پیروزی که در 4 بازی اخیر خود به دست آورده تا حدودی جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیده است و به احتمال خیلی زیاد در لیگ جزیره باقی خواهد ماند.

94105

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید