آرژانتین تیم اول رنکینگ فیفا شد | اتاق خبر
کد خبر: 328474
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 10:24
آرژانتین صدر رنکینگ فیفا را از بلژیک پس گرفت.

اتاق خبر - رده بندی جدید فیفا 7 آوریل منتشر خواهد شد و در این رده بندی آرژانتین به دلیل نتایج خوبی که در این ماه گرفته است جای بلژیک را در صدر رده بندی فیفا خواهد کرد. آلبی سلسته توانست در انتخابی جام جهانی روسیه با نتیجه 2 بر یک شیلی قهرمان کوپا آمه ریکا را شکست دهد.

بلژیک که از نوامبر در صدر رده بندی فیفا قرار دارد، 1423 امتیاز دارد و حتی اگر آرژانتین برابر بولیوی هم شکست بخورد، این تیم آمریکای جنوبی است که با 1428 امتیاز در صدر رده بندی فیفا قرار خواهد گرفت.

پیروزی در دیدارهای انتخابی جام جهانی از اهمیت بیشتری نسبت به بازی های دوستانه برخوردار است و به همین خاطر همه تیم های آمریکای جنوبی این شانس را دارند که از موقعیت خود استفاده کنند چرا که رقابت های انتخابی جام جهانی در اروپا شروع نشده است و بازی های دوستانه در اروپا برگزار می شود.

همچنین اسپانیا نیز بعد از دو تساوی در دیدارهای دوستانه جایگاه سوم را از دست خواهد داد و شیلی در صورت برد در دیدار این هفته به رده سوم صعود خواهد کرد. همچنین در صورتی که کلمبیا بتواند از سد اکوادور عبور کند می تواند به رده چهارم صعود کند و بالاتر از آلمان و اسپانیا قرار بگیرد.

انگلیس نیز که در روزهای خوبی قرار دارد در صورتی که اکوادور برابر حریفش به برتری برسد، از بین 10 تیم نخست جدا خواهد شد.

رده بندی ماه آوریل برای تیم های آسیایی نیز اهمیت زیادی دارد چرا که قرعه کشی دور نهایی انتخابی جام جهانی بر مبنای این رده بندی فیفا است. این رده بندی پنجشنبه هفته بعد مشخص خواهد شد.

ایسنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید