بانوان امدادگر و داوطلب الگوی مهربانی را ترویج می کنند | اتاق خبر
کد خبر: 328555
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 16:43
رئیس جمعیت هلال احمر؛
رئیس جمعیت هلال احمر، در پیام تبریک به مناسبت روز زن، از بانوان امدادگر و داوطلب به عنوان الگوی مهربانی در جامعه یاد کرد.

اتاق خبر- رئیس جمعیت هلال احمر، در پیام تبریک به مناسبت روز زن، از بانوان امدادگر و داوطلب به عنوان الگوی مهربانی در جامعه یاد کرد.

دکتر سیدامیرمحسن ضیائی در پیامی ميلاد با سعادت فاطمه زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت.

متن پیام رئیس جمعیت هلال احمر بدین شرح است: «بهار و نوروز ٩٥ با تدبیر هوشمندانه رهبر فرزانه‌ انقلاب به نام سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» آغاز شد و چه خوش يمن سالي است که بهارش با حضور نفیسه خاندان وحی جلوه‌ای از جمال خداوند در عالم هستی همراه شده است .آغاز هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، یادآور جایگاه رفیع و والای زن در تفکر الهی و آیینه انقلاب اسلامی و  شکوه و عظمت زنان فرهیخته‌ای است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین و فضای آسمانی بزرگ ترین سازمان بشردوستانه جهان جمعیت هلال احمر، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.

امروز، روز مادرانی که در دامان پر مهر خودشان فرزندانی را تربیت می کنند که نقش آفرینی آنان در عرصه های مختلف مايه مباهات است.

بانوان شاغل، امدادگر و داوطلب جمعیت هلال احمر نیز الگوی مهربانی در جامعه را حول محور فضیلت های حضرت زهرا(س) گسترش می دهند تا این موهبت الهی در زندگی اجتماعی خانواده‌ها جاری و ساری شود. زیرا تنها مسیر صحیح زندگی انسان‌ها؛ مسیر انسان‌ساز مکتب نبوی، علوی و فاطمی است.

سند تحول و بنیادین جمعیت هلال احمر که به عنوان نقشه راه در فرآیند کمک رسانی و  آماده سازی عمومی در برابر حوادث و بلایا در کشور است؛ در همه ساحت ها بر این امر مهم قوام بخش فرهنگ نوعدوستی و تعالی بخش (بر اساس معیارهای اسلامی مشارکت مردمی) ‌تاکید دارد و بخش بزرگی از اهداف مان به اجرای برنامه ها و اقدامات تحولی به موضوع زن و خانواده معطوف است.

اینجانب؛ ضمن تبریک روز زن به تمامی بانوان ايران اسلامي به ویژه همکاران فرهیخته در جمعیت هلال احمر؛ عزم و تلاش صادقانه آنان را ارج نهاده، حضوری پر ثمر و ایامی پر خير و بركت برای یکایک شان از ساحت حضرت یار مسألت مي نمايم.»

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید