کار نه چندان دشوار سپهوند برای کسب سهمیه المپیک ریو | اتاق خبر
کد خبر: 329052
تاریخ انتشار: 12 فروردین 1395 - 15:06
نماینده بوکس ایران امروز در حالی در مرحله نیمه نهایی برای کسب سهیمه المپیک ریو تلاش می کند که حتی در صورت شکست شانس زیادی برای رسیدن به المپیک دارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، آخرین شانس کسب سهمیه المپیک برای تیم ملی بوکس در رقابتهای قاره ای چین عبدالمجید سپهوند در سنگین وزن است که با تنها یک پیروزی برابر بوکسور نه چندان قدرتمند سوری راهی مرحله نیمه نهایی شد تا به یک قدمی کسب سهیمه المپیک برسد.

سپهوند در صورت پیروزی در این دیدار برابر بوکسور ازبکستانی علاوه بر راهی شدن به مرحله فینال، سهمیه رقابتهای المپیک ریو را کسب می کند. وی حتی در صورت شکست در برابر حریف خود شانس زیادی برای کسب سهمیه دارد چرا که راهی مرحله رده بندی می شود و با نماینده اردن مبارزه خواهد داشت. تجربه نشان داده است اردنی ها حریفان چندان قدرتمندی برای بوکسورهای ایرانی نیستند.

دیدار رده بندی این رقابتها فردا ۱۳ فروردین ماه برگزار می شود. بوکس ایران تاکنون تنها یک سهمیه المپیک توسط احسان روزبهانی در لیگ حرفه ای بوکس جهان به دست آورده است.

اسامی بوکسورهای تیم ایران در رقابت های کسب سهمیه المپیک چین به این شرح بود:

۵۲کیلوگرم: پویا ناوی (از دور رقابت ها کنار رفت)

۵۶ کیلوگرم: آرمین امجدیان(از دور رقابت ها کنار رفت)

۶۰کیلوگرم: دانا اسماعیل زاده(از دور رقابت ها کنار رفت)

۶۴کیلوگرم: اسماعیل ارمشی (از دور رقابت ها کنار رفت)

۶۹ کیلوگرم: سجاد کاظم زاده (از دور رقابتها کنار رفت)

۷۵کیلوگرم: سجاد محرابی (از دور رقابتها کنار رفت)

۹۱کیلوگرم: سالار غلامی (از دور رقابتها کنار رفت)

به اضافه ۹۱ کیلوگرم: مجید سپهوند

هدایت این تیم بر عهده علیرضا استکی است و همایون امیری به عنوان مربی وی را همراهی خواهد کرد. تیم ایران در اوزان ۴۹ و ۸۱ کیلوگرم نماینده ای به این مسابقات اعزام نکرده است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید