آمادگی کامل پلیس تا پایان تعطیلات نوروز | اتاق خبر
کد خبر: 329076
تاریخ انتشار: 12 فروردین 1395 - 16:53
رئیس پلیس پایتخت از آمادگی کامل کلیه نیروهای انتظامی تا پایان تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: ماموران پلیس برای تامین امنیت تفرجگاه‌ها در کلیه بوستان‌ها و پارک‌ها مستقر هستند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، سردار حسین ساجدی‌نیا با اشاره به پیش‌بینی‌های پلیس پایتخت برای روز طبیعت گفت: با توجه به اینکه اغلب شهروندان به همراه خانواده‌های خود در روز سیزدهم فروردین از منازل خارج و برای تفریح و شادی به دل طبیعت و تفرجگاه‌ها می‌روند، از این رو برقراری امنیت و حفظ آرامش از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و پلیس نیز برای پیشگیری از وقوع هر جرمی تدابیر لازم را برای ایجاد فضایی سالم تؤام با امنیت و آرامش برای شهروندان اندیشیده و با هماهنگی کامل ماموریت روز ۱۳ فروردین را انجام خواهد داد.

وی با اعلام اینکه ماموران پلیس پایتخت برای تامین امنیت تفرجگاه‌ها در کلیه بوستان‌ها و پارک‌های جنگلی مستقر هستند، افزود: همچنین در پارک‌های بزرگ علاوه بر استقرار ایستگاه‌ها، گشت‌های پلیس به صورت پیاده و خودرویی فعال هستند.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ همچنین افزود: ماموران پلیس راهور نیز در مبادی ورودی و خروجی پایتخت و تفرجگاه‌ها مستقر هستند و پیش‌بینی می‌کنیم ترافیک پارک‌های جنگلی همزمان با بازگشت مردم اندکی افزایش یابد.

ساجدی‌نیا همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در صورت لزوم در روز طبیعت از گشت‌های هوایی نیز برای کنترل تفرجگاه‌ها، پارک‌ها و سطح معابر استفاده خواهیم کرد.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری شهروندان تهرانی با پلیس و پرهیز از هر گونه پارک حاشیه‌ای مشکل‌زا همچون پارک‌های دوبل و مورب گفت: آنچه برای ما مهم است چیدمان مناسب خودروها در ورودی‌ها و خروجی‌ها و همچنین معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها برای جلوگیری از به وجود آمدن گره‌های ترافیکی و مشکل‌آفرین برای شهروندان است، از این رو ماموران ما با مدیریت پارک خودروها با هر گونه پارک حاشیه دوبل و مورب برخورد خواهند کرد.

ساجدی‌نیا افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ضمن اینکه تردد هر گونه کامیون و وسایل نقلیه سنگین از ساعت ۶ صبح جمعه ۱۳ فروردین تا ساعت ۲۴ در معابر پایتخت ممنوع است، با وانت‌بارهایی که در روز طبیعت اقدام به حمل مسافر در قسمت بار می‌کنند، به شدت برخورد می‌شود و از ادامه تردد و طی مسیر آنها نیز ممانعت به عمل خواهد آمد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه در مقاطعی از روز ۱۳ فروردین امکان اعمال محدودیت ترافیکی در برخی از معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها وجود خواهد داشت، خواستار توجه مردم به تذکرات پلیس و همکاری شهروندان با عوامل انتظامی و راهنمایی و رانندگی شد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید