بازسازی لوازم بازی کودکان در ۵۳ بوستان غرب تهران | اتاق خبر
کد خبر: 329185
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 11:04
همزمان با روز طبیعت صورت گرفت؛
همزمان با فرا رسیدن روز طبیعت ، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۱ از بازسازی لوازم بازی کودکان در ۵۳ بوستان محدوده غرب تهران خبر داد.

اتاق خبر- همزمان با فرا رسیدن روز طبیعت ، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۱ از بازسازی لوازم بازی کودکان در ۵۳ بوستان محدوده غرب تهران خبر داد.

افشین سارویی با اشاره به جایگاه خاص روز طبیعت در فرهنگ و سنت پارسی زبانان دنیا گفت : حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه جهت ارائه مطلوب خدمات به شهروندان از سال گذشته اقدام به بازسازی سرویس های بهداشتی ، نصب آلاچیق ، رفع نواقص پیرامون انشعابات آب آشامیدنی ، بازپیرایی فضاهای سبز ، تعمیر و در صورت لزوم نصب مبلمان شهری نظیر نیمکت ، سطل زباله ، پایه چراغ روشنایی و غیره کرده است.

وی همچنین از بازپیرایی فضاهای سبز شامل جنگل کاری ها ، بوستان ها و اراضی داخل و اطراف شهر با توجه به مراجعه شهروندان به این اماکن در روز طبیعت خبر داد و اظهار داشت : اقدامات دیگری از قبیل تعمیر و بازسازی لوازم بازی کودکان در ۵۳ بوستان واقع در سطح محدوده و جایگزینی آن با لوازم بازی پلی اتیلن با نشان و تاییدیه استاندارد ملی انجام شدده است.

به گفته ی سارویی، در روز طبیعت ( ۱۳ فروردین ) پرسنل خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۱  با تمام پتانسیل و امکانات خود نظیر پرسنل کارگری ، گشت های نظارت ، ماشین آلات و تجهیزات مکانیزه ، توزیع کیسه های زباله ، اقدامات فرهنگی و آموزشی در زمینه صیانت از محیط زیست ، دفع اصولی پسماند و نیز تفکیک پسماند خشک از مبداء ، آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به شهروندان هستند.

وی همچنین از پیش بینی های لازم جهت استقرار اکیپ های اورژانس و نیز آتش نشانی در محل های حساس سطح محدوده ، به خصوص بوستان های فرا منطقه ای و نیز حاشیه جنگلل اری های گسترده منطقه خبر داد.

سارویی در پایان ابراز امیدواری کرد : شهروندان با حساسیت و تمهیدات لازم خود جهت خودداری از آلوده سازی محیط زیست و همچنین ممانعت از ایجاد حریق احتمالی در فضای سبز کوشا باشند.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید