سپاهان در دوره گذار است | اتاق خبر
کد خبر: 329230
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 18:59
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان می‌گوید مشکلات این تیم ریشه دار بوده ولی الان فرصت مناسبی درباره این مشکلات نیست.

اتاق خبر- مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان می‌گوید مشکلات این تیم ریشه دار بوده ولی الان فرصت مناسبی درباره این مشکلات نیست.

اصغر باقریان  درباره نتایج نامناسب سپاهان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا با بیان مطلب فوق گفت: به خاطر مشکلاتی که پیش آمد، امسال نتایج تیم قابل قبول نبود و توقعات و انتظارات برآورده نشده است. سپاهان در دوران گذار است که باید این دوره را طی کند. سعی ما این است که از همه توان و پتانسیل تیم استفاده کنیم تا با حداکثر امتیاز، لیگ را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به ناکامی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا هم تاکید کرد: فشردگی مسابقات آسیایی و سنگین بودن آن باعث شد تا نتوانیم نتایج قابل قبولی بگیریم ولی تمام تلاش ما این است تا در مسابقات باقیمانده حداکثر امتیاز را به دست بیاوریم و نتایج به گونه ای باشد که حداقل اعتبار سپاهان حفظ شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سئوال که انتظارتان از تیم در لیگ برتر چیست، گفت: همانطور که گفتم تمام توان خود را به کار می بریم تا بهترین نتیجه را در مسابقات داخلی بگیریم. اینکه بعد از آن چه اتفاقی می افتد و چه جایگاهی نصیب سپاهان می‌شود، با خداست.

باقریان درباره علت ناکامی سپاهان در این فصل، تصریح کرد: علت این مسائل ریشه دار و عمیق است و الان فرصت صحبت درباره آن نیست. یکسری عوامل اصلی و فرعی در این نتایج دخیل هستند که در مجموعه سپاهان ریشه یابی شده است. مهم این است که سپاهان به جایگاه همیشگی‌اش نرسیده است و باید در مسابقات باقیمانده سعی کنیم خود را به جایگاهی که مدنظر بود، نزدیک کنیم.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید