بازی با تیم ملی فوتسال برزیل جدی است | اتاق خبر
کد خبر: 329243
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 20:13
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران می‌گوید این بار بحث حضور تیم ملی فوتسال برزیل در ایران و بازی با این تیم جدی است.

اتاق خبر- سرمربی تیم ملی فوتسال ایران می‌گوید این بار بحث حضور تیم ملی فوتسال برزیل در ایران و بازی با این تیم جدی است.

سیدمحمد ناظم الشریعه درباره برنامه‌های تیم ملی فوتسال در سال ۹۵ و پیش از مسابقات جام جهانی کلمبیا، گفت: قرار است در هر ماه یک اردو برگزار کنیم و آخر هر اردو، یکی دو مسابقه تدارکاتی بگذاریم تا تیم به آمادگی کامل برسد. اردوی ما از اردیبهشت ماه با ۲۰ بازیکن شروع می شود.

وی درباره درخواستش برای بازی با تیم‌های تایلند و ازبکستان، تاکید کرد: ما نیاز به حضور در تورنمنت‌هایی داریم که تیم‌های بزرگ در آن حضور داشته باشند. البته اول از تیم‌های آسیایی شروع می‌کنیم مثل تایلند و ازبکستان اما بازی با این تیم‌ها هنوز قطعی نیست.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره احتمال بازی با تیم ملی برزیل هم گفت: بحث بازی با تیم ملی برزیل بسیار جدی است که آقای ترابیان (رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال) آن را پیگیری می‌کند. به احتمال زیاد تیم ملی برزیل اواخر تیرماه برای بازی با ما به ایران خواهد آمد.

ناظم الشریعه در خصوص برگزاری اردوهای خارجی هم تاکید کرد: اردوی خارجی برای ما خیلی مهم است. در نظر داریم تا در خردادماه اردوی تدارکاتی را در یکی از کشورهای عربی منطقه برگزار کنیم البته به شرطی که آنها تمام هزینه‌های ما را تقبل کنند. همچنین در برنامه ما یک اردو در اسپانیا دیده شده است که اگر بتوانیم، مردادماه به این کشور خواهیم رفت.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان در پاسخ به این سئوال که چقدر امیدوار است این برنامه‌هایش قبل از جام جهانی عملی شود، گفت: وظیفه من این بود که برنامه‌هایم را ارائه کنم. من از مشکلات و محدودیت‌های مالی فدراسیون خبر دارم و تلاش کردم برنامه‌ای بدهم که هزینه زیادی در برنداشته باشد.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید