فاز دو برج میلاد کوتاه می شود | اتاق خبر
کد خبر: 329410
تاریخ انتشار: 14 فروردین 1395 - 12:01
رئیس کمیته عمران شورای شهر از تغییر طراحی فاز ۲ برج میلاد خبر داد.

اتاق خبر- رئیس کمیته عمران شورای شهر از تغییر طراحی فاز ۲ برج میلاد خبر داد.

اقبال شاکری با اشاره به احتمال آغاز فعالیت عمرانی فاز ۲ برج میلاد گفت: پیش از سال، مجوزهای لازم برای احداث فاز ۲ برج میلاد با ارتفاع مشخص از کمیسیون ماده ۵ دریافت شد، بنابراین مشکل اولیه آن حل شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فاز ۲ برج میلاد هم بر اساس طراحی زاهاحدید انجام خواهد شد، گفت: ۵ الی ۶ طراحی جدید در خصوص فاز ۲ برج میلاد انجام شده که طراحی زاهاحدید نیز یکی از طراحی‌های انجام شده بود که این طرح رد شده و در حال انتخاب طرح‌های جدید هستیم.

شاکری اضافه کرد: در طراحی جدید ارتفاع بنای فاز ۲ کاهش پیدا کرده که امیدواریم هرچه زودتر تکلیف گودبرداری انجام شده در این محدوده مشخص شود.

وی با اشاره به بازدیدی که در هفته اول سال ۹۵ از گود برج میلاد انجام داده، تصریح کرد: مهندس مشاور طرح اعلام کرد که هنوز تضمین پایداری گود به اتمام نرسیده و امیدواریم تا زمانی که این گود همچنان پایدار است، تعیین تکلیف شود.

پرداخت دیون شهرداری اولویت سال ۹۵

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در خصوص اولویت‌های مدیریت شهری در سال ۹۵ افزود: پرداخت دیون شهرداری و پیگیری مطالبات مدیریت شهری از دولت از برنامه‌های اساسی مدیریت شهری باید باشد. همچنین بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی و بهبود اقتصاد شهری از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری خواهد بود.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید