آغاز اردوی تیم های ملی قایقرانی روئینگ کشور در زریوار مریوان | اتاق خبر
کد خبر: 330188
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 01:18
دریاچه زریوار واقع در شهرستان مریوان از امروز به مدت ۲۰ روز میزبان دو اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ جوانان و بزرگسالان کشور است.

به گزارش اتاق خبر، اردوی تیم های ملی جوانان و بزرگسالان کشور از امروز در دریاچه زریوار مریوان آغاز شد و قرار است این اردو ۲۰ روز ادامه داشته باشد.

بر اساس اعلام فدراسیون قایقرانی، ششمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ مردان در رده سنی جوانان و همچنین سومین دوره آن در بخش بزرگسالان در دریاچه زریوار مریوان برگزار می‌ شود.

در بخش جوانان و در اردوی تمی ملی کشورمان ۷ ورزشکار از استانهای کردستان، همدان، زنجان حضور دارند و زیر نظر مربیان تیم ملی برنامه های خود را مرور می کنند.

در رده سنی بزرگسالان نیز ۶ قایقران از استانهای تهران، زنجان، کرمانشاه و لرستان به این مرحله از اردو دعوت شده اند.

در این اردو، ملی پوشان منتخب استان های کشور تا چهارم اردیبهشت زیر نظر مربیان تیم های ملی کشورمان به تمرینات تکنیکی و تاکتیکی خود می پردازند.

اردوی تیم ملی روئینگ جوانان و بزرگسالان کشور به منظور حضور ملی پوشان در رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۶ و بازی های آسیائی ساحلی ویتنام برگزار می شود.

پیش از این نیز شهرستان مریوان به دلیل وجود ظرفیت ارزشمندی همچون دریاچه زریوار میزبان اردوی تیم های ملی کشورمان در رشته های قایقرانی بوده است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید