عوارضی تهران - قم جمع آوری نمی شود | اتاق خبر
کد خبر: 331008
تاریخ انتشار: 19 فروردین 1395 - 01:28
معاون امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: عوارضی تهران - قم جمع آوری نمی شود اما در ایام برگزاری نمایشگاه عوارضی باز شده و عبور خودرو رایگان می شود.

اتاق خبر: مجتبی عبداللهی در پاسخ به این سوال که آیا مافیایی در ارتباط با قطع درختان وجود دارد یا خیر، اظهار کرد: ما هم در جستجوی این مافیا هستیم تا ببینیم آیا این موضوع صحت دارد یا خیر؟

وی ادامه داد: انصافا تاکنون قوه قضائیه همکاری بسیار خوبی با مدیریت شهری در خصوص اعمال قانون و پیگیری قضایی پرونده های قطع درختان داشته است و حاشیه امنی برای اقدامات غیرقانونی وجود ندارد.

معاون امور خدمات شهری شهرداری تهران درباره پیگیری وضعیت برق مجموعه نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب اعلام کرد: با همکاری بسیار خوب اداره برق، شهرداری تهران نیز به تامین برق ورود پیدا کرده و این موضوع در حال پیگیری است.

عبداللهی درباره جمع آوری عوارضی تهران- قم که قول پیگیری آن از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داده شده بود، گفت: آخرین خبرها حاکی از آن است که عوارضی جمع آوری نمی شود اما در ایام برگزاری نمایشگاه عوارضی باز شده و عبور خودرو رایگان می شود.

وی درباره اقدامات اجرایی برای آماده سازی نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب گفت: ایجاد فضاهای نمایشگاهی، نصب چادرها، فضاسازی عمومی صورت گرفته و تلاش می کنیم تا ۲۵ فروردین ماه تمامی اقدامات اجرایی به پایان برسد و نمایشگاه در موعد ۱۴ اردیبهشت ماه افتتاح شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید