Performancing Metrics

تأکید نماینده کرج بر پایان پروژه اتوبان همت | اتاق خبر
کد خبر: 331152
تاریخ انتشار: 19 فروردین 1395 - 14:48
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: پایان پروژه ادامه اتوبان همت از مهم‌ترین برنامه‌های نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی است.

اتاق خبر:«محمدجواد کولیوند» اظهار کرد: پایان پروژه اتوبان شهید همت تنها یک پروژه استانی نیست بلکه طرحی ملی محسوب می‌شود و اجرای آن از سوی نمایندگان مردم کرج با جدیت پیگیری می‌شود.

 وی خاطرنشان کرد: بدون شک اگر مسئولان برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشند در آینده‌ای نزدیک شاهد اتمام این پروژه و حل بخش عمده‌ای از مشکل ترافیک البرزنشینان خواهیم بود.

 نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی هم‌چنین از افزایش سرانه‌های بهداشت و درمان مردم البرز به‌عنوان اولویت دیگر نمایندگان مردم کرج در دهمین دوره مجلس نام برد و افزود: سرانه بهداشت و درمان البرز به هیچ وجه با جمعیت آن تناسبی ندارد.

وی ادامه داد: با وجود تلاش‌های سالیان گذشته، البرز در حوزه امکانات و تجهیزات حوزه بهداشت و درمان یکی از محروم‌ترین استان‌های کشور باقی مانده است.

 نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید پذیرفت سرعت رشد امکانات و تجهیزات درمانی البرز به پای رشد بی‌رویه جمعیت و مهاجرپذیری زیاد این استان نمی‌رسد.

 کولیوند گفت: افزایش شمار بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی به بیماران از دیگر برنامه‌های نمایندگان مردم کرج در این دوره از مجلس است.

 وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای برطرف کردن مشکل آب استان گفت: برطرف کردن مشکل آب استان در مرحله اول به برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح نیاز دارد.

 نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: افزایش حق‌آبه البرز یکی دیگر از برنامه‌هایی است که از طریق نمایندگان مردم کرج پیگیری می‌شود.

منبع:ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید