سریع‌ترین «بنتلی» تاریخ | اتاق خبر
کد خبر: 331251
تاریخ انتشار: 20 فروردین 1395 - 01:15
بنتلی از کانتیننتال جی‌ تی (Continental GT) مدل ۲۰۱۷ رونمایی کرد؛ این خودرو با ثبت حداکثر سرعت ۳۳۱ کیلومتر بر ساعت، نام خود را به عنوان سریع‌ترین بنتلی تاریخ به ثبت خواهد رساند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از عصر ایران کانتیننتال جی تی جدید از یک پیشرانه‌ی  ۱۲ سیلندر به حجم ۶ لیتر بهره می‌برد که نسبت به قبل ۷ اسب بخار قوی‌تر شده و گشتاور آن نیز به میزان ۲۰ نیوتون‌متر افزایش یافته است.

سریع‌ترین «بنتلی» تاریخ معرفی شد (+عکس)
سریع‌ترین «بنتلی» تاریخ معرفی شد (+عکس)


با این اوصاف قدرت کانتیننتال جدید به ۶۳۳ اسب بخار و گشتاور آن به ۸۴۰ نیوتون متر رسیده است که این کوپه‌ی سنگین وزن را قادر می‌سازد تا در ۳.۹ ثانیه به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد.

 در نسل جدید کانتیننتال جی‌تی، نمونه‌ی سفارشی بلک ادیشن نیز به صورت کوپه GT و کانورتیبل GTC عرضه خواهد شد. هر کدام از نسخه‌های بلک ادیشن دارای مشخصات خاصی خواهند بود و نام آنها در یک پلاک مخصوص در خودرو ثبت خواهد شد.

 سریع‌ترین «بنتلی» تاریخ معرفی شد (+عکس)

 ترکیب رنگ مشکی بدنه در نمای داخلی نیز خود را نشان می‌دهد چرا که شاهد استفاده‌ی گسترده از الیاف کربن در این بخش هستیم. صندلی‌ها و کنسول میانی هم به طور اختصاصی با چرم ویژه‌ای بنام مولینر روکش شده‌اند که برای آن هم چهار نوع رنگ قابل انتخاب است. دوخت و چرم مشابهی نیز در رودری‌ها استفاده شده که با دوخت‌های لوزی شکل تودری‌ها نمای بسیار لوکسی را پدید آورده است.

سریع‌ترین «بنتلی» تاریخ معرفی شد (+عکس)

 
درحال حاضر پذیرش سفارش برای تولید این مدل آغاز شده است و نخستین دستگاه از آن در تابستان امسال تحویل خریدار خود خواهد شد.

به نظر می‌رسد که این نسخه‌ی بهینه سازی شده، آخرین سری از مدل‌های کانتیننتال با نمای ظاهری فعلی باشد و برای سال ۲۰۱۸ مدل کاملا جدید این خودرو عرضه شود 

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید