Performancing Metrics

تیم های دانش آموزی بسکتبال سه نفره به استونی و فوتبال به مالزی می روند | اتاق خبر
کد خبر: 331303
تاریخ انتشار: 20 فروردین 1395 - 15:41
رییس فدراسیون ورزش مدارس از اعزام تیم های دانش آموزی ایران در رشته های مختلف به مسابقات مهم بین المللی در سال 95 خبر داد و گفت: اعزام تیم بسکتبال 3 نفره به استونی و تیم فوتبال به مالزی از مهمترین برنامه های پیش رو است.

به گزارش اتاق خبر، فرشید ارمیان اظهار کرد: در سال 95 برنامه های مختلفی را برای اعزام تیم‌هایمان به مسابقات بین المللی مدنظر داریم که طبق هماهنگی های انجام شده قرار است تیم تهران به نمایندگی از ایران در مسابقات بسکتبال 3 نفره در استونی شرکت کند. این رقابت‌ها قرار است اوایل تیرماه برگزار شود و کارهای اولیه برای شناخت نفرات انجام شده است.

 وی افزود:در برنامه داریم تا در صورت فراهم بودن شرایط تیم فوتبال زیر 15 سال را هم به مسابقات جهانی که اواخر شهریور و یا اوایل مهر در مالزی برگزار می شود، اعزام کنیم. البته غیر از این اعزام ها برنامه های دیگری مانند شرکت در فستیوال ورزشی ترکیه را هم مدنظر داریم که این رقابت‌ها در 10 رشته مثل کشتی،ژیمناستیک و غیره برگزار می شود. تلاش داریم تا در رشته های مدال آور در این رقابت‌ها شرکت کنیم.

 رییس فدراسیون ورزش مدارس با اشاره به اینکه زمینه سازی برای برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون از دیگر برنامه های مهم این فدراسیون در امسال است، گفت: انتخابات ریاست هیات‌های استانی ورزش مدارس برای نخستین بار با اساسنامه جدید از 15 اسفند شروع شده و تا 15 خرداد ادامه خواهد یافت و در برنامه داریم تا در صورت امکان انتخابات ریاست فدراسیون را اواخر تیرماه برگزار کنیم.

 وی ادامه داد: مجمع عمومی فدراسیون اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت در تبریز برگزار می شود. طبق اساسنامه وزیر آموزش و پرورش رییس مجمع است. البته معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر تلاش می کند تا بعد از مدتها که ریاست فدراسیون انتصابی بود این بار به شکل انتخابی برگزار شود تا بتوانیم از ظرفیت های برون سازمانی هم برای پیشبرد بهتر اهداف استفاده کنیم.

 ارمیان درباره زمان ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون ورزش مدارس گفت: فکر می کنم 15 اردیبهشت ثبت نام شروع شود و اطلاعیه های لازم را صادر کنیم. البته هنوز چیزی نهایی نشده است.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید